Przejdź do treści
Challenger SeoulChallenger 175Półfinałtwardado 2 wygranych setów

Harris – Atmane 0:2: wynik i nasze typy

·

Billy HarrisATP #252Elo 1686twarda 1660
0:2koniec3:6 1:6
Terence AtmaneATP #90Elo 1935twarda 1926

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 19.5Nietrafiony71%

Skąd liczba: sam rynek 63% → z profilem zawodników 71%

Ponad 19,5 gema w ostatnich meczach: Harris 15 z 20, Atmane 18 z 20 (średnio 62% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: AtmaneTrafiony74%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 74%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Atmane wygrał 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Tie-break w meczu: takNietrafiony44%

Skąd liczba: sam rynek 32% → z profilem zawodników 44%

Tie-break w ostatnich meczach: Harris 10 z 20, Atmane 10 z 20 (średnio 32% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Billy Harris26%
Terence Atmane74%

Elo: B. Harris 18% · T. Atmane 82%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 B. Harris15%
2:1 B. Harris12%
2:1 T. Atmane22%
2:0 T. Atmane52%

1. set

Billy Harris32%
Terence Atmane68%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie67%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22.0 · 49%rynek (bez marży): 49%

Linia 22.0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,7

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19.571%29%62%
20.563%37%54%
21.555%45%49%
22.549%51%42%
23.542%58%37%
24.536%64%35%
25.534%66%32%

Próba: 4078 meczów

Handicap gemów

T. Atmane −3.556%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break44%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Ponad 22.0nie weszło · 16 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Billy HarrisTerence Atmane
1Asy6
3Podwójne błędy2
62%1. serwis trafiony75%
71%Punkty po 1. serwisie69%
10%Punkty po 2. serwisie50%
1/6Wykorzystane break pointy5/11
3/8Utrzymane gemy serwisowe7/8
47%Punkty wygrane przy serwisie64%
36%Punkty wygrane przy returnie53%
46Wszystkie wygrane punkty65

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

B. HarrisTourT. Atmane
Punkty wygrane przy serwisie62%62%66%
Punkty wygrane przy returnie36%38%31%
Utrzymane gemy serwisowe78%76%83%
Przełamania19%24%16%
Asy na gem serwisowy0,460,59
Podwójne błędy na gem0,200,22
Sety z tie-breakiem27%21%
Wygrane tie-breaki14/3615/28
Wygrane bez straty seta52%63%
Mecze w próbie5653

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Billy Harris

Terence Atmane

Elo w ostatnim roku

Billy HarrisTerence Atmane

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

B. HarrisT. Atmane
Kort twardy13–2336%19–1851%
Kort ziemny1–811%4–736%
Trawa7–464%1–420%

Mecze bezpośrednie

B. Harris 0 – 1 T. Atmane

  • 16.04.24Wygrał: T. Atmane6:2 3:6 4:6

Droga w turnieju

Billy Harris

Terence Atmane