Przejdź do treści
Challenger SeoulChallenger 175Ćwierćfinałtwardado 2 wygranych setówkwalifikacje

Sakamoto – Harris 0:0: wynik i nasze typy

·

Rei SakamotoATP #125Elo 1906twarda 1889
0:0krecz0:3
Billy HarrisATP #252Elo 1686twarda 1660

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 20.556%

Skąd liczba: sam rynek 51% → z profilem zawodników 56%

Ponad 20,5 gema w ostatnich meczach: Sakamoto 12 z 20, Harris 14 z 20 (średnio 54% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: Sakamoto79%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 79%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Sakamoto wygrał 8 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 19.535%

Skąd liczba: sam rynek 40% → z profilem zawodników 35%

Sakamoto: 3 mecze z rzędu poniżej 19,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Rei Sakamoto79%
Billy Harris21%

Elo: R. Sakamoto 79% · B. Harris 21%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 R. Sakamoto58%
2:1 R. Sakamoto22%
2:1 B. Harris9%
2:0 B. Harris11%

1. set

Rei Sakamoto73%
Billy Harris27%
Pełny dystans (3. set)
tak31%
nie69%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22.0 · 52%rynek (bez marży): 52%

Linia 22.0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18.574%26%71%
19.565%35%62%
20.556%44%54%
21.548%52%49%
22.542%58%42%
23.536%64%37%
24.532%68%35%

Próba: 3115 meczów

Handicap gemów

R. Sakamoto −4.550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break36%

średnia touru 32%

Statystyki meczu

Rei SakamotoBilly Harris
0Asy4
1Podwójne błędy0
60%1. serwis trafiony60%
0%Punkty po 1. serwisie83%
0%Punkty po 2. serwisie75%
0/0Wykorzystane break pointy1/1
0/1Utrzymane gemy serwisowe2/2
0%Punkty wygrane przy serwisie80%
20%Punkty wygrane przy returnie100%
2Wszystkie wygrane punkty13

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

R. SakamotoTourB. Harris
Punkty wygrane przy serwisie66%62%62%
Punkty wygrane przy returnie37%38%36%
Utrzymane gemy serwisowe85%76%78%
Przełamania21%24%19%
Asy na gem serwisowy0,680,45
Podwójne błędy na gem0,190,20
Sety z tie-breakiem23%27%
Wygrane tie-breaki19/4214/36
Wygrane bez straty seta63%55%
Mecze w próbie7555

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Rei Sakamoto

Billy Harris

Elo w ostatnim roku

Rei SakamotoBilly Harris

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

R. SakamotoB. Harris
Kort twardy38–1868%12–2334%
Kort ziemny9–660%1–811%
Trawa2–250%7–464%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Rei Sakamoto

Billy Harris