Przejdź do treści
Challenger SeoulChallenger 1751/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Kim – Harris 0:2: wynik i nasze typy

·

Jangjun KimATP #853Elo 1554twarda 1550
0:2koniec6:7(2) 2:6
Billy HarrisATP #252Elo 1658twarda 1627

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 20.5Trafiony59%

Skąd liczba: sam rynek 57% → z profilem zawodników 59%

Harris: 12 meczów z rzędu ponad 20,5 gema; Ponad 20,5 gema w ostatnich meczach: Kim 2 z 5, Harris 15 z 20 (średnio 54% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 22.5Nietrafiony47%

Skąd liczba: sam rynek 45% → z profilem zawodników 47%

Harris: 7 meczów z rzędu ponad 22,5 gema; Ponad 22,5 gema w ostatnich meczach: Kim 2 z 5, Harris 12 z 20 (średnio 42% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Jangjun Kim30%
Billy Harris70%

Elo: J. Kim 39% · B. Harris 61%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 J. Kim17%
2:1 J. Kim13%
2:1 B. Harris22%
2:0 B. Harris47%

1. set

Jangjun Kim35%
Billy Harris65%
Pełny dystans (3. set)
tak36%
nie64%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22.0 · 47%rynek (bez marży): 51%

Linia 22.0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,3

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18.576%25%71%
19.567%33%62%
20.559%41%54%
21.553%47%49%
22.547%53%42%
23.540%60%37%
24.537%63%35%

Próba: 4787 meczów

Handicap gemów

B. Harris −3.551%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break37%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Poniżej 22.0weszło · 21 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Jangjun KimBilly Harris
2Asy2
4Podwójne błędy4
52%1. serwis trafiony61%
56%Punkty po 1. serwisie75%
42%Punkty po 2. serwisie39%
2/8Wykorzystane break pointy4/6
6/10Utrzymane gemy serwisowe8/10
49%Punkty wygrane przy serwisie61%
39%Punkty wygrane przy returnie51%
60Wszystkie wygrane punkty77

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

J. KimTourB. Harris
Punkty wygrane przy serwisie64%62%62%
Punkty wygrane przy returnie40%38%36%
Utrzymane gemy serwisowe82%76%77%
Przełamania25%24%18%
Asy na gem serwisowy0,460,46
Podwójne błędy na gem0,200,20
Sety z tie-breakiem18%26%
Wygrane tie-breaki1/213/35
Wygrane bez straty seta100%53%
Mecze w próbie555

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Jangjun Kim

  • 13.11.25PDaniil Glinka#157Challenger Drummondville · R167:6 3:6 2:6
  • 12.11.25WTaha Baadi#654Challenger Drummondville · R326:3 6:3
  • 10.11.25WStrong Kirchheimer#740Challenger Drummondville · Q26:3 6:2
  • 10.11.25WTrey HilderbrandChallenger Drummondville · Q16:1 6:1
  • 26.10.25PErik Arutiunian#573Challenger Charlottesville · Q14:6 6:7
  • 11.10.22PRinky Hijikata#85Challenger Seoul · R321:6 2:6

Billy Harris

Elo w ostatnim roku

Jangjun KimBilly Harris

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

J. KimB. Harris
Kort twardy3–260%11–2431%
Kort ziemny0–01–811%
Trawa0–07–464%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.