Przejdź do treści
Challenger Sioux FallsChallenger 1251/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Gorzny – Blanch 0:2: wynik i nasze typy

·

Sebastian GorznyATP #402Elo 1719twarda 1702
0:2koniec4:6 2:6
Darwin BlanchATP #144Elo 1841twarda 1817

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 20.5Nietrafiony61%

Skąd liczba: sam rynek 58% → z profilem zawodników 61%

Ponad 20,5 gema w ostatnich meczach: Gorzny 14 z 20, Blanch 12 z 20 (średnio 54% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: BlanchTrafiony66%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 66%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Blanch wygrał 7 z 10 ostatnich meczów

  • Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony63%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Blanch: 6 meczów z rzędu bez decydującego seta

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 21.5Trafiony45%

Skąd liczba: sam rynek 47% → z profilem zawodników 45%

Blanch: 4 mecze z rzędu poniżej 21,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Sebastian Gorzny34%
Darwin Blanch66%

Elo: S. Gorzny 34% · D. Blanch 66%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 S. Gorzny20%
2:1 S. Gorzny15%
2:1 D. Blanch22%
2:0 D. Blanch43%

1. set

Sebastian Gorzny39%
Darwin Blanch61%
Pełny dystans (3. set)
tak37%
nie63%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22.5 · 51%rynek (bez marży): 49%

Linia 22.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,6

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19.569%31%62%
20.561%39%54%
21.555%45%49%
22.549%51%42%
23.542%58%37%
24.539%61%35%
25.536%64%32%

Próba: 5492 meczów

Handicap gemów

D. Blanch −3.547%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break39%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Poniżej 22.5weszło · 18 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Sebastian GorznyDarwin Blanch
5Asy7
3Podwójne błędy1
68%1. serwis trafiony49%
65%Punkty po 1. serwisie91%
53%Punkty po 2. serwisie77%
0/0Wykorzystane break pointy3/5
6/9Utrzymane gemy serwisowe9/9
61%Punkty wygrane przy serwisie84%
16%Punkty wygrane przy returnie39%
43Wszystkie wygrane punkty59

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

S. GorznyTourD. Blanch
Punkty wygrane przy serwisie63%62%64%
Punkty wygrane przy returnie38%38%37%
Utrzymane gemy serwisowe80%76%80%
Przełamania24%24%22%
Asy na gem serwisowy0,550,57
Podwójne błędy na gem0,310,28
Sety z tie-breakiem12%18%
Wygrane tie-breaki3/718/31
Wygrane bez straty seta50%60%
Mecze w próbie2271

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Sebastian Gorzny

Darwin Blanch

Elo w ostatnim roku

Sebastian GorznyDarwin Blanch

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

S. GorznyD. Blanch
Kort twardy12–1055%25–2056%
Kort ziemny0–010–759%
Trawa0–05–456%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.