Przejdź do treści
Challenger Fort WorthChallenger 75Półfinałtwardado 2 wygranych setów

Jong – Blanch 0:2: wynik i nasze typy

·

Sander JongATP #396Elo 1806twarda 1810
0:2koniec6:7(5) 2:6
Darwin BlanchATP #144Elo 1839twarda 1813

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 20.5Trafiony57%

Skąd liczba: sam rynek 55% → z profilem zawodników 57%

Jong: 12 meczów z rzędu ponad 20,5 gema; Ponad 20,5 gema w ostatnich meczach: Jong 12 z 12, Blanch 12 z 20 (średnio 54% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: BlanchTrafiony75%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 75%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Blanch wygrał 8 z 10 ostatnich meczów

  • Zwycięzca 1. seta: BlanchTrafiony69%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Jong przegrał 1. seta w 9 z 12 ostatnich meczów, Blanch wygrał 1. seta w 10 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 22.5Nietrafiony44%

Skąd liczba: sam rynek 42% → z profilem zawodników 44%

Jong: 5 meczów z rzędu ponad 22,5 gema; Ponad 22,5 gema w ostatnich meczach: Jong 10 z 12, Blanch 9 z 20 (średnio 42% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Sander Jong24%
Darwin Blanch76%

Elo: S. Jong 50% · D. Blanch 51%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 S. Jong13%
2:1 S. Jong11%
2:1 D. Blanch22%
2:0 D. Blanch54%

1. set

Sander Jong30%
Darwin Blanch70%
Pełny dystans (3. set)
tak33%
nie67%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21.5 · 51%rynek (bez marży): 49%

Linia 21.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18.573%27%71%
19.564%36%62%
20.556%44%54%
21.549%51%49%
22.543%57%42%
23.537%63%37%
24.534%66%35%

Próba: 3691 meczów

Handicap gemów

D. Blanch −4.546%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break34%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Poniżej 21.5weszło · 21 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Sander JongDarwin Blanch
5Asy1
2Podwójne błędy1
64%1. serwis trafiony55%
67%Punkty po 1. serwisie75%
55%Punkty po 2. serwisie69%
2/5Wykorzystane break pointy4/6
6/10Utrzymane gemy serwisowe8/10
63%Punkty wygrane przy serwisie72%
28%Punkty wygrane przy returnie38%
51Wszystkie wygrane punkty63

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

S. JongTourD. Blanch
Punkty wygrane przy serwisie63%62%64%
Punkty wygrane przy returnie39%38%37%
Utrzymane gemy serwisowe77%76%80%
Przełamania23%24%22%
Asy na gem serwisowy0,500,58
Podwójne błędy na gem0,310,29
Sety z tie-breakiem34%18%
Wygrane tie-breaki9/1117/30
Wygrane bez straty seta22%59%
Mecze w próbie1269

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Sander Jong

Darwin Blanch

Elo w ostatnim roku

Sander JongDarwin Blanch

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

S. JongD. Blanch
Kort twardy5–0100%24–1956%
Kort ziemny3–260%10–759%
Trawa1–150%5–456%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Sander Jong

Darwin Blanch