Przejdź do treści
Challenger Sioux FallsChallenger 1251/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Galarneau – Rottgering 0:2: wynik i nasze typy

·

Alexis GalarneauATP #192Elo 1743twarda 1711
0:2koniec3:6 4:6
Mees RottgeringATP #316Elo 1795twarda 1773

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony62%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Bez 3. seta w ostatnich meczach: Galarneau 14 z 20, Rottgering 19 z 20 (średnio 66% meczów); Rottgering: 9 meczów z rzędu bez decydującego seta

Inne typy

  • Liczba gemów: poniżej 23.5Trafiony59%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Poniżej 23,5 gema w ostatnich meczach: Galarneau 13 z 20, Rottgering 18 z 20 (średnio 63% meczów)

Dla odważnych
Wynik w setach: Rottgering 2:0Trafiony40%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Galarneau przegrał 0:2 w 7 z 20 ostatnich meczów, Rottgering wygrał 2:0 w 12 z 20 ostatnich meczów (średnio 33% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Alexis Galarneau37%
Mees Rottgering63%

Elo: A. Galarneau 41% · M. Rottgering 59%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 A. Galarneau22%
2:1 A. Galarneau16%
2:1 M. Rottgering22%
2:0 M. Rottgering41%

1. set

Alexis Galarneau41%
Mees Rottgering59%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie63%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22.0 · 47%rynek (bez marży): 49%

Linia 22.0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,2

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18.574%26%71%
19.566%34%62%
20.558%42%54%
21.553%47%49%
22.546%54%42%
23.541%59%37%
24.539%61%35%

Próba: 5798 meczów

Handicap gemów

M. Rottgering −2.552%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break33%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Poniżej 22.0weszło · 19 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Alexis GalarneauMees Rottgering
5Asy3
8Podwójne błędy5
54%1. serwis trafiony58%
70%Punkty po 1. serwisie80%
32%Punkty po 2. serwisie41%
2/4Wykorzystane break pointy5/7
5/10Utrzymane gemy serwisowe7/9
53%Punkty wygrane przy serwisie64%
37%Punkty wygrane przy returnie48%
51Wszystkie wygrane punkty62

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

A. GalarneauTourM. Rottgering
Punkty wygrane przy serwisie62%62%62%
Punkty wygrane przy returnie38%38%40%
Utrzymane gemy serwisowe76%76%79%
Przełamania24%24%28%
Asy na gem serwisowy0,310,37
Podwójne błędy na gem0,340,31
Sety z tie-breakiem18%10%
Wygrane tie-breaki17/284/6
Wygrane bez straty seta62%82%
Mecze w próbie6728

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Alexis Galarneau

Mees Rottgering

Elo w ostatnim roku

Alexis GalarneauMees Rottgering

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

A. GalarneauM. Rottgering
Kort twardy24–2252%16–964%
Kort ziemny5–363%0–0
Trawa8–562%1–233%

Mecze bezpośrednie

A. Galarneau 0 – 1 M. Rottgering

  • 29.09.25Wygrał: M. Rottgering3:6 6:4 3:6