Challenger Fort WorthChallenger 751/8 finałutwardado 2 wygranych setów

Rottgering – Rolland de Ravel 2:0: wynik i nasze typy

·

Mees RottgeringATP #331Elo 1806twarda 1788
2:0koniec7:5 7:6(2)
Cosme Rolland de RavelATP #781Elo 1653twarda 1614

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: poniżej 23.5Nietrafiony61%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Poniżej 23,5 gema w ostatnich meczach: Rottgering 19 z 20, Rolland de Ravel 7 z 10 (średnio 63% meczów); Rottgering: 7 meczów z rzędu poniżej 23,5 gema

Inne typy

  • Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony64%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Bez 3. seta w ostatnich meczach: Rottgering 19 z 20, Rolland de Ravel 7 z 10 (średnio 66% meczów); Rottgering: 7 meczów z rzędu bez decydującego seta

  • Tie-break w meczu: nieNietrafiony69%

    Skąd liczba: sam rynek 66% → z profilem zawodników 69%

    Bez tie-breaka w ostatnich meczach: Rottgering 18 z 20, Rolland de Ravel 6 z 10 (średnio 68% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 20.5Nietrafiony44%

Skąd liczba: sam rynek 42% → z profilem zawodników 44%

Poniżej 20,5 gema w ostatnich meczach: Rottgering 13 z 20, Rolland de Ravel 6 z 10 (średnio 46% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Mees Rottgering68%
Cosme Rolland de Ravel32%

Elo: M. Rottgering 73% · C. Rolland de Ravel 27%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Rottgering45%
2:1 M. Rottgering22%
2:1 C. Rolland de Ravel14%
2:0 C. Rolland de Ravel19%

1. set

Mees Rottgering63%
Cosme Rolland de Ravel37%
Pełny dystans (3. set)
tak36%
nie64%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 21,5 · 51%rynek (bez marży): 50%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,9

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,572%29%71%
19,563%37%62%
20,556%44%54%
21,551%49%49%
22,544%56%42%
23,539%61%37%
24,537%63%35%

Próba: 5112 meczów

Handicap gemów

Mees Rottgering −3,549%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break31%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Ponad 21,5weszło · 25 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Mees RottgeringCosme Rolland de Ravel
5Asy1
9Podwójne błędy11
64%1. serwis trafiony62%
75%Punkty po 1. serwisie67%
41%Punkty po 2. serwisie41%
3/4Wykorzystane break pointy2/10
10/12Utrzymane gemy serwisowe9/12
63%Punkty wygrane przy serwisie57%
43%Punkty wygrane przy returnie38%
88Wszystkie wygrane punkty77

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. RottgeringTourC. Rolland de Ravel
Punkty wygrane przy serwisie62%62%63%
Punkty wygrane przy returnie41%38%41%
Utrzymane gemy serwisowe78%76%80%
Przełamania29%24%30%
Asy na gem serwisowy0,370,44
Podwójne błędy na gem0,290,29
Sety z tie-breakiem9%17%
Wygrane tie-breaki3/51/4
Wygrane bez straty seta81%57%
Mecze w próbie2610

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Mees Rottgering

Cosme Rolland de Ravel

  • 20.10.26WOzan Baris#402Challenger Fort Worth · R326:1 6:2
  • 02.08.26PAdrian Andreev#601Challenger Plovdiv 2 · Q14:6 1:6
  • 29.06.26PMarat Sharipov#225Challenger Troyes · R326:7 3:6
  • 20.06.26PMax Alcala Gurri#132Challenger Royan · F6:7 1:6
  • 19.06.26WLucio Ratti#370Challenger Royan · SF6:1 7:6
  • 18.06.26WRaphael Perot#335Challenger Royan · QF6:3 6:4
  • 17.06.26WGilles Arnaud Bailly#408Challenger Royan · R164:6 6:3 6:3
  • 16.06.26WGeoffrey Blancaneaux#446Challenger Royan · R322:6 6:3 6:3
  • 15.06.26WS D Prajwal Dev#686Challenger Royan · Q26:2 6:7 6:0
  • 14.06.26WJeffrey Chuan En HsuChallenger Royan · Q16:1 6:1

Elo w ostatnim roku

Mees RottgeringCosme Rolland de Ravel

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. RottgeringC. Rolland de Ravel
Kort twardy15–865%1–0100%
Kort ziemny0–06–367%
Trawa1–233%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Mees Rottgering

Cosme Rolland de Ravel