Challenger FlorenceChallenger 501/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Donald – Sanchez Jover 2:1: wynik i nasze typy

·

M. W. DonaldATP #416Elo 1690ziemna 1691
2:1koniec6:4 5:7 6:3
Carlos Sanchez JoverATP #325Elo 1635ziemna 1632

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 19.5Trafiony56%

Skąd liczba: sam rynek 65% → z profilem zawodników 56%

Ponad 19,5 gema w ostatnich meczach: Donald 11 z 20, Sanchez Jover 17 z 20 (średnio 59% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

M. W. Donald59%
Carlos Sanchez Jover41%

Elo: M. Donald 58% · C. Sanchez Jover 42%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Donald38%
2:1 M. Donald22%
2:1 C. Sanchez Jover17%
2:0 C. Sanchez Jover23%

1. set

M. W. Donald58%
Carlos Sanchez Jover42%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21,5 · 56%rynek (bez marży): 50%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 21,7

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17,572%29%76%
18,563%37%68%
19,556%44%59%
20,550%50%52%
21,544%56%46%
22,541%60%40%
23,538%62%36%

Próba: 4904 meczów

Handicap gemów

M. W. Donald −2,550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break18%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Poniżej 21,5nie weszło · 31 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

M. W. DonaldCarlos Sanchez Jover
2Asy3
7Podwójne błędy2
60%1. serwis trafiony65%
69%Punkty po 1. serwisie61%
31%Punkty po 2. serwisie36%
7/20Wykorzystane break pointy5/14
10/15Utrzymane gemy serwisowe9/16
54%Punkty wygrane przy serwisie52%
48%Punkty wygrane przy returnie46%
105Wszystkie wygrane punkty103

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. DonaldTourC. Sanchez Jover
Punkty wygrane przy serwisie59%62%58%
Punkty wygrane przy returnie44%38%43%
Utrzymane gemy serwisowe71%76%69%
Przełamania37%24%33%
Asy na gem serwisowy0,140,17
Podwójne błędy na gem0,470,21
Sety z tie-breakiem12%15%
Wygrane tie-breaki4/910/18
Wygrane bez straty seta65%54%
Mecze w próbie3351

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

M. W. Donald

Carlos Sanchez Jover

  • 13.10.26PMarvin Moeller#226Challenger Catania · R326:7 3:6
  • 09.10.26PYanaki Milev#535Challenger Palermo · QF5:7 3:6
  • 08.10.26WLorenzo Giustino#231Challenger Palermo · R162:6 6:2 6:3
  • 06.10.26WFrancesco Forti#329Challenger Palermo · R326:4 3:6 6:4
  • 23.09.26PMax Alcala Gurri#132Challenger Plovdiv 4 · R163:6 2:6
  • 22.09.26WMichael Geerts#347Challenger Plovdiv 4 · R326:4 7:5
  • 13.09.26PFilip Pieczonka#877Challenger Szczecin · Q15:7 3:6
  • 08.09.26PGonzalo Bueno#199Challenger Seville · R326:0 4:6 4:6
  • 07.09.26WPedro Vives Marcos#546Challenger Seville · Q22:6 7:6 6:3
  • 06.09.26WSergi Fita JuanChallenger Seville · Q16:3 6:1

Elo w ostatnim roku

M. W. DonaldCarlos Sanchez Jover

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. DonaldC. Sanchez Jover
Kort twardy2–167%0–10%
Kort ziemny18–1260%28–2256%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

M. W. Donald

Carlos Sanchez Jover

Pierwszy mecz w tym turnieju.