Challenger FlorenceChallenger 502. runda kwalifikacjiziemnado 2 wygranych setówkwalifikacje

Donald – Barranco Cosano 2:1: wynik i nasze typy

·

M. W. DonaldATP #416Elo 1666ziemna 1666
2:1koniec4:6 6:3 6:1
Javier Barranco CosanoATP #610Elo 1624ziemna 1616

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: poniżej 22.5Nietrafiony60%

Skąd liczba: sam rynek 55% → z profilem zawodników 60%

Poniżej 22,5 gema w ostatnich meczach: Donald 13 z 20, Barranco Cosano 15 z 19 (średnio 60% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 19.5Nietrafiony44%

Skąd liczba: sam rynek 35% → z profilem zawodników 44%

Poniżej 19,5 gema w ostatnich meczach: Donald 9 z 20, Barranco Cosano 12 z 19 (średnio 41% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

M. W. Donald62%
Javier Barranco Cosano39%

Elo: M. Donald 57% · J. Barranco Cosano 43%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Donald40%
2:1 M. Donald22%
2:1 J. Barranco Cosano16%
2:0 J. Barranco Cosano22%

1. set

M. W. Donald60%
Javier Barranco Cosano41%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21,5 · 56%rynek (bez marży): 53%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 21,6

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17,571%29%76%
18,562%38%68%
19,556%44%59%
20,550%50%52%
21,544%56%47%
22,540%60%40%
23,537%63%36%

Próba: 4841 meczów

Handicap gemów

M. W. Donald −2,553%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break17%

średnia touru 27%

Bukmacherzy nie wystawiają w tym meczu zakładu na tie-break.

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Poniżej 21,5nie weszło · 26 gemów
  • Handicap gemówpokryty

Statystyki meczu

M. W. DonaldJavier Barranco Cosano
2Asy6
3Podwójne błędy8
65%1. serwis trafiony65%
64%Punkty po 1. serwisie59%
43%Punkty po 2. serwisie40%
7/10Wykorzystane break pointy4/6
9/13Utrzymane gemy serwisowe6/13
56%Punkty wygrane przy serwisie52%
48%Punkty wygrane przy returnie44%
79Wszystkie wygrane punkty72

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. DonaldTourJ. Barranco Cosano
Punkty wygrane przy serwisie59%62%58%
Punkty wygrane przy returnie44%38%44%
Utrzymane gemy serwisowe71%76%68%
Przełamania36%24%38%
Asy na gem serwisowy0,140,20
Podwójne błędy na gem0,480,41
Sety z tie-breakiem12%6%
Wygrane tie-breaki4/91/3
Wygrane bez straty seta68%62%
Mecze w próbie3223

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

M. W. Donald

Javier Barranco Cosano

  • 18.10.26WJacopo LandiniChallenger Florence · Q16:0 6:0
  • 11.10.26PRyan Nijboer#383Challenger Maia · Q13:6 2:6
  • 07.10.26POleksii Krutykh#439Challenger Braga · R326:1 4:6 4:6
  • 05.10.26WNicolas Barrientos#908Challenger Braga · Q26:3 1:0
  • 04.10.26WHugo MaiaChallenger Braga · Q16:2 6:0
  • 21.09.26PJohn Sperle#660Challenger Genoa 2 · Q26:7 2:1
  • 20.09.26WElia RuffinoChallenger Genoa 2 · Q16:2 6:3
  • 19.08.26PRadu Mihai Papoe#274Challenger Prague · R164:6 3:6
  • 18.08.26WMartin Krumich#269Challenger Prague · R322:6 6:4 6:4
  • 17.08.26WAndrej Martin#358Challenger Prague · Q26:4 5:7 6:4

Elo w ostatnim roku

M. W. DonaldJavier Barranco Cosano

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. DonaldJ. Barranco Cosano
Kort twardy2–167%6–555%
Kort ziemny17–1259%7–558%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

M. W. Donald

Javier Barranco Cosano