Challenger Fort WorthChallenger 751/8 finałutwardado 2 wygranych setów

Brooksby – Legout 2:0: wynik i nasze typy

·

Jenson BrooksbyATP #99Elo 1886twarda 1864
2:0koniec6:2 6:4
Timo LegoutATP #351Elo 1800twarda 1784

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Tie-break w meczu: nieTrafiony71%

Skąd liczba: sam rynek 68% → z profilem zawodników 71%

Bez tie-breaka w ostatnich meczach: Brooksby 16 z 20, Legout 17 z 20 (średnio 68% meczów)

Inne typy

  • Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony67%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Bez 3. seta w ostatnich meczach: Brooksby 16 z 20, Legout 15 z 20 (średnio 66% meczów)

  • Liczba gemów: poniżej 22.5Trafiony60%

    Skąd liczba: sam rynek 58% → z profilem zawodników 60%

    Poniżej 22,5 gema w ostatnich meczach: Brooksby 13 z 20, Legout 14 z 20 (średnio 58% meczów)

Dla odważnych
Zwycięzca 1. seta: LegoutNietrafiony32%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Brooksby przegrał 1. seta w 11 z 20 ostatnich meczów, Legout wygrał 1. seta w 17 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Jenson Brooksby74%
Timo Legout26%

Elo: J. Brooksby 61% · T. Legout 39%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 J. Brooksby52%
2:1 J. Brooksby22%
2:1 T. Legout11%
2:0 T. Legout15%

1. set

Jenson Brooksby68%
Timo Legout32%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie67%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 20,5 · 53%rynek (bez marży): 51%

Linia 20,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,569%31%71%
19,561%39%62%
20,553%47%54%
21,547%53%49%
22,541%60%42%
23,536%64%37%
24,534%67%35%

Próba: 3998 meczów

Handicap gemów

Jenson Brooksby −3,556%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break29%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Ponad 20,5nie weszło · 18 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Jenson BrooksbyTimo Legout
4Asy0
2Podwójne błędy3
62%1. serwis trafiony75%
71%Punkty po 1. serwisie50%
40%Punkty po 2. serwisie40%
5/8Wykorzystane break pointy2/5
7/9Utrzymane gemy serwisowe4/9
59%Punkty wygrane przy serwisie48%
53%Punkty wygrane przy returnie41%
70Wszystkie wygrane punkty55

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

J. BrooksbyTourT. Legout
Punkty wygrane przy serwisie62%62%62%
Punkty wygrane przy returnie36%38%44%
Utrzymane gemy serwisowe75%76%76%
Przełamania20%24%38%
Asy na gem serwisowy0,280,13
Podwójne błędy na gem0,130,25
Sety z tie-breakiem9%6%
Wygrane tie-breaki3/91/3
Wygrane bez straty seta81%88%
Mecze w próbie4223

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Jenson Brooksby

Timo Legout

Elo w ostatnim roku

Jenson BrooksbyTimo Legout

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

J. BrooksbyT. Legout
Kort twardy12–1643%17–674%
Kort ziemny0–60%0–0
Trawa4–450%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Jenson Brooksby

Timo Legout