Challenger Fort WorthChallenger 751/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Winter – Legout 0:2: wynik i nasze typy

·

Edward WinterATP #401Elo 1582twarda 1575
0:2koniec3:6 1:6
Timo LegoutATP #351Elo 1787twarda 1770

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: LegoutTrafiony70%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Winter przegrał 1. seta w 11 z 20 ostatnich meczów, Legout wygrał 1. seta w 17 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: LegoutTrafiony76%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 76%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Legout wygrał 8 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 18.5Trafiony34%

Skąd liczba: sam rynek 30% → z profilem zawodników 34%

Poniżej 18,5 gema w ostatnich meczach: Winter 7 z 20, Legout 10 z 20 (średnio 29% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Edward Winter24%
Timo Legout76%

Elo: E. Winter 25% · T. Legout 75%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 E. Winter13%
2:1 E. Winter11%
2:1 T. Legout22%
2:0 T. Legout54%

1. set

Edward Winter30%
Timo Legout70%
Pełny dystans (3. set)
tak33%
nie68%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 20,5 · 50%rynek (bez marży): 51%

Linia 20,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,0

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17,574%26%79%
18,566%34%71%
19,557%43%62%
20,550%50%54%
21,543%57%49%
22,537%63%42%
23,534%66%37%

Próba: 3643 meczów

Handicap gemów

Timo Legout −4,546%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break25%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Poniżej 20,5weszło · 16 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Edward WinterTimo Legout
2Asy0
1Podwójne błędy2
79%1. serwis trafiony56%
44%Punkty po 1. serwisie78%
11%Punkty po 2. serwisie44%
2/2Wykorzystane break pointy6/10
2/8Utrzymane gemy serwisowe6/8
37%Punkty wygrane przy serwisie63%
37%Punkty wygrane przy returnie63%
31Wszystkie wygrane punkty53

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

E. WinterTourT. Legout
Punkty wygrane przy serwisie61%62%62%
Punkty wygrane przy returnie40%38%43%
Utrzymane gemy serwisowe75%76%76%
Przełamania26%24%37%
Asy na gem serwisowy0,190,13
Podwójne błędy na gem0,190,25
Sety z tie-breakiem11%6%
Wygrane tie-breaki6/111/3
Wygrane bez straty seta52%88%
Mecze w próbie4222

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Edward Winter

  • 28.09.26PMees Rottgering#331Challenger Columbus · R325:7 3:6
  • 21.09.26PKeegan Smith#196Challenger San Diego 2 · R323:6 6:4 2:6
  • 15.09.26PTristan Boyer#200Challenger Tiburon · R322:6 4:6
  • 24.08.26PAndres Andrade#224Challenger Kingston 2 · R324:6 6:7
  • 19.08.26PGonzalo Bueno#199Challenger Kingston · R164:6 2:6
  • 19.08.26WJohn ChinChallenger Kingston · R326:1 6:1
  • 17.08.26WAidan Kim#628Challenger Kingston · Q26:3 6:2
  • 16.08.26WSteven ChristieChallenger Kingston · Q16:1 6:1
  • 13.08.26PBernard Tomic#180Challenger Brownsburg · R327:6 4:6 3:6
  • 10.08.26WGavin Young#542Challenger Brownsburg · Q26:2 6:2

Timo Legout

  • 26.09.26PIgor Marcondes#266Challenger San Diego 2 · SF7:6 5:7 5:7
  • 25.09.26WTristan Boyer#200Challenger San Diego 2 · QF2:6 7:5 7:5
  • 24.09.26WColton Smith#218Challenger San Diego 2 · R166:3 6:3
  • 22.09.26WDaniel Milavsky#319Challenger San Diego 2 · R327:5 6:7 6:2
  • 21.09.26WDaniil Ostapenkov#544Challenger San Diego 2 · Q26:3 6:1
  • 20.09.26WDarian KingChallenger San Diego 2 · Q16:2 6:0
  • 17.09.26PBryce Nakashima#572Challenger Tiburon · R166:7 2:6
  • 15.09.26WHenry Searle#220Challenger Tiburon · R326:1 6:4
  • 14.09.26WDaniil Ostapenkov#544Challenger Tiburon · Q26:3 6:4
  • 13.09.26WEvan Bynoe#762Challenger Tiburon · Q16:1 6:4

Elo w ostatnim roku

Edward WinterTimo Legout

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

E. WinterT. Legout
Kort twardy21–1953%16–673%
Trawa0–20%0–0

Mecze bezpośrednie

E. Winter 0 – 1 T. Legout

  • 05.07.26Wygrał: Timo Legout5:7 5:7