Challenger RoanneChallenger 1251/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Blanchet – Paris 2:0: wynik i nasze typy

·

Ugo BlanchetATP #305Elo 1668twarda 1689
2:0koniec7:6(5) 6:3
Tom ParisATP #676Elo 1579twarda 1593

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca meczu: BlanchetTrafiony73%

Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 73%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

Paris przegrał 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 26.5Nietrafiony30%

Skąd liczba: sam rynek 27% → z profilem zawodników 30%

Ponad 26,5 gema w ostatnich meczach: Blanchet 10 z 20, Paris 5 z 18 (średnio 27% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Ugo Blanchet73%
Tom Paris27%

Elo: U. Blanchet 63% · T. Paris 37%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 U. Blanchet51%
2:1 U. Blanchet22%
2:1 T. Paris12%
2:0 T. Paris15%

1. set

Ugo Blanchet68%
Tom Paris32%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie66%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22,0 · 47%rynek (bez marży): 50%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,5

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,569%31%62%
20,561%39%54%
21,554%47%49%
22,547%53%42%
23,541%59%37%
24,536%64%35%
25,534%66%32%

Próba: 4081 meczów

Handicap gemów

Ugo Blanchet −3,555%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break41%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Ponad 22,0nie weszło · 22 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Ugo BlanchetTom Paris
3Asy2
3Podwójne błędy2
48%1. serwis trafiony55%
88%Punkty po 1. serwisie62%
53%Punkty po 2. serwisie64%
2/5Wykorzystane break pointy1/2
10/11Utrzymane gemy serwisowe8/10
70%Punkty wygrane przy serwisie63%
37%Punkty wygrane przy returnie30%
71Wszystkie wygrane punkty60

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

U. BlanchetTourT. Paris
Punkty wygrane przy serwisie64%62%62%
Punkty wygrane przy returnie35%38%35%
Utrzymane gemy serwisowe81%76%76%
Przełamania18%24%19%
Asy na gem serwisowy0,470,51
Podwójne błędy na gem0,230,24
Sety z tie-breakiem22%19%
Wygrane tie-breaki11/254/8
Wygrane bez straty seta57%57%
Mecze w próbie4918

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Ugo Blanchet

Tom Paris

Elo w ostatnim roku

Ugo BlanchetTom Paris

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

U. BlanchetT. Paris
Kort twardy18–1850%6–940%
Kort ziemny3–827%1–233%
Trawa0–20%0–0

Mecze bezpośrednie

U. Blanchet 0 – 1 T. Paris

  • 04.11.23Wygrał: Tom Paris4:6 1:6

Droga w turnieju

Ugo Blanchet

Tom Paris