Challenger RoanneChallenger 1252. runda kwalifikacjitwarda, halado 2 wygranych setówkwalifikacje

Poullain – Paris 0:2: wynik i nasze typy

·

Lucas PoullainATP #322Elo 1738twarda 1733
0:2koniec6:7(6) 3:6
Tom ParisATP #676Elo 1545twarda 1556

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca meczu: PoullainNietrafiony73%

Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 73%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

Paris przegrał 8 z 10 ostatnich meczów

Inne typy

  • Liczba gemów: powyżej 20.5Trafiony55%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Ponad 20,5 gema w 3 z 3 ich meczów bezpośrednich

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Lucas Poullain74%
Tom Paris26%

Elo: L. Poullain 74% · T. Paris 27%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 L. Poullain52%
2:1 L. Poullain22%
2:1 T. Paris11%
2:0 T. Paris14%

1. set

Lucas Poullain68%
Tom Paris32%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie66%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21,5 · 51%rynek (bez marży): 47%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,7

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,572%29%71%
19,563%37%62%
20,555%45%54%
21,549%51%49%
22,542%58%42%
23,536%64%37%
24,535%66%35%

Próba: 3956 meczów

Handicap gemów

Lucas Poullain −3,556%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break32%

średnia touru 32%

Bukmacherzy nie wystawiają w tym meczu zakładu na tie-break.

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 0:2
  • Suma gemów Poniżej 21,5nie weszło · 22 gemów
  • Handicap gemówniepokryty

Statystyki meczu

Lucas PoullainTom Paris
0Asy6
1Podwójne błędy1
82%1. serwis trafiony58%
66%Punkty po 1. serwisie77%
46%Punkty po 2. serwisie68%
0/1Wykorzystane break pointy2/5
9/11Utrzymane gemy serwisowe10/10
63%Punkty wygrane przy serwisie73%
27%Punkty wygrane przy returnie38%
63Wszystkie wygrane punkty76

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

L. PoullainTourT. Paris
Punkty wygrane przy serwisie62%62%62%
Punkty wygrane przy returnie41%38%36%
Utrzymane gemy serwisowe77%76%76%
Przełamania31%24%21%
Asy na gem serwisowy0,210,52
Podwójne błędy na gem0,110,24
Sety z tie-breakiem11%16%
Wygrane tie-breaki5/93/7
Wygrane bez straty seta72%63%
Mecze w próbie3819

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Lucas Poullain

Tom Paris

Elo w ostatnim roku

Lucas PoullainTom Paris

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

L. PoullainT. Paris
Kort twardy22–1069%7–944%
Kort ziemny3–350%1–233%

Mecze bezpośrednie

L. Poullain 2 – 1 T. Paris

  • 10.03.26Wygrał: Lucas Poullain6:4 7:6
  • 06.02.25Wygrał: Tom Paris6:7 3:6
  • 24.09.23Wygrał: Lucas Poullain3:6 6:3 6:4

Droga w turnieju

Lucas Poullain

Tom Paris