Bukmacher FORTUNA Opinie oraz najważniejsze informacje

Rynek bukmacherski w Polsce rozrasta się z dnia na dzień. Wieloletni pobyt na szczycie jest zarezerwowany właściwie tylko dla najlepszych. Czy Fortuna Zakłady Bukmacherskie należą do tego grona?

Krótka historia Fortuny

Zakłady Bukmacherskie Fortuna to jeden z najpopularniejszych podmiotów oferujących zakłady wzajemne na terenie nasze kraju. Jego początki sięgają 1996 roku, jednak wtedy firma działała pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. Jako Fortuna Zakłady Bukmacherskie funkcjonuje od przełomu 2007 oraz 2008 roku.

Momentem przełomowym był bez wątpienia dzień 24 stycznia 2012 roku. To wtedy Zakłady Bukmacherskie Fortuna otrzymały zgodę Ministerstwa Finansów na świadczenie swoich usług w przestrzeni internetowej. Co przez te kilkanaście lat uległo zmianie i przede wszystkim czy są to zmiany na lepsze? Tego dowiecie się z kilku poniższych akapitów.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie – oferta

Fortuna najlepszym bukmacherem w Polsce? Często w przestrzeni internetowej można spotkać się z takimi opiniami. Czy są one zgodne z prawdą? To już kwestia indywidualnych upodobań każdego klienta. Jedno jest jednak pewne. Zakłady Bukmacherskie Fortuna mogą się pochwalić naprawdę konkretną ofertą.

Piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy też zakłady związane ze sportami walki to rzecz jasna tylko te najpopularniejsze ze sportów, o których wyniki może założyć się każdy klient Fortuny.

Zadeklarowani fani futbolu mają np. możliwość obstawienia końcowego rezultatu starcia czołowych ekip Premier League, aczkolwiek to oczywiście nie wszystko. Ci, którzy kibicują Southport występującemu na co dzień na szóstym angielskim poziomie rozgrywkowym także powinni znaleźć coś dla siebie.

Rynki zdarzeń na największe sportowe hity wahają się od 60 do nawet 130-140. Jest to w dużej mierze uzależnione od danej dyscypliny. Czy to dobry wynik? Na pewno powyżej średniej.

Fortuna zakłady live

Jednym z najważniejszych elementów oferty bukmacherskiej Fortuny są zakłady live. W dzisiejszych czasach, kiedy zdecydowana większość graczy wybiera zakłady na żywo kosztem tradycyjnych „przedmeczówek” jest to niezwykle ważne.

Znaczna większość najpopularniejszych spotkań opatrzona jest zwykle transmisją na żywo. Gdy nie jest ona dostępna, to zawsze można skorzystać także z tzw. live trackera. Co niezwykle istotne Zakłady Bukmacherskie Fortuna dostarczają także całą masę bardzo cennych statystyk. Zarówno tych dotyczących konkretnych drużyn przed rozpoczęciem danego meczu, jak również w jego trakcie.

Należy pamiętać, że śledzenie spotkań na żywo dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników, którzy w przeciągu ostatniego tygodnia zawarli u bukmachera Fortuna co najmniej jeden zakład. To absolutna norma wśród polskich firm bukmacherskich.

Zakłady na e-sport

Rynek sportów elektronicznych rośnie jak na przysłowiowych drożdżach, dlatego też każdy czołowy polski bukmacher musi mieć w swojej ofercie zakłady związane z e-sportem.

Propozycje związane z CS:GO, LOL-em, DOTĄ czy też Starcraftem w zakładach bukmacherskich Fortuną są już zatem normą.

Ilość rynków nie powala może na kolana, lecz kursowo ciężko znaleźć lepszą alternatywę pośród polskich firm bukmacherskich.

Sporty wirtualne

Okres największego paraliżu świata sportowego z powodu pandemii wymusił na bukmacherach rozwój tych gałęzi swoich działalności, które dotychczas były delikatnie mówiąc zaniedbywane.

Podobnie postąpiła także Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Piłka nożna, wyścigi psów oraz koni, a także tenis, żużel oraz samochody. Tych kilka pozycji jest stałym elementem oferty Fortuny na sporty wirtualne.

Bet On Games

Zakłady na gry karciane to absolutna nowość w ofercie zakładów bukmacherskich Fortuna. Na czym dokładnie polega Bet On Games? Użytkownik ma możliwość śledzenia rozgrywek pokera, baccarata oraz gry dragon tiger prowadzonych przez prawdziwe krupierki. Jego zadaniem jest obstawienie wyniku konkretnego rozdania.

Trzeba przyznać, że wyobraźnia osób odpowiedzialnych za tworzenie oferty bukmachera Fortuna jest naprawdę spora. Co będzie następne? Tego dowiemy się zapewne już niebawem.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie – oferta bonusowa

Ciężko znaleźć lepszy sposób na pozyskanie nowych klientów niż oferowanie atrakcyjnych i prostych bonusów. W niniejszym artykule odniesiemy się wyłącznie do tych obecnych w ofercie na stałe, gdyż o tych proponowanych okresowo dowiadujecie się od nas ze specjalnych artykułów.

Bonus powitalny Fortuna

Najważniejszy jest oczywiście bonusu powitalny. Można spotkać się z jego różnymi wysokościami, jednak dzięki naszemu specjalnemu linkowi możecie liczyć nawet na imponującą kwotę 2.720 PLN! W jego skład wchodzą kolejno:

  • freebet 20 PLN
  • zakład bez ryzyka 600 PLN
  • bonus od drugiego depozytu 2100 PLN

Gra bez podatku oraz AKO Bonusy

Kiedyś tego typu promocje moglibyśmy zaliczyć do tych okresowych, jednak częstotliwość ich występowania jest na tyle duża, że śmiało można powoli podpinać je pod te oferowane niemal na stałe.

Jeśli chodzi o grę bez podatku, to Zakłady Bukmacherskie Fortuna stosują ją najczęściej podczas weekendów – zwykle w godzinach 12:00-15:00. Co istotne dotyczy ona zarówno standardowych "przedmeczówek", jak i zakładów live.

AKO Bonusy to natomiast rzecz jasna zachęta do obstawiania zakładów akumulowanych. Wśród graczy jest wielu fanów popularnych „tasiemek”. Fortuna Zakłady Bukmacherskie jak zwykle wychodzą takim użytkownikom naprzeciw, dzięki czemu przy odrobinie szczęścia może im się udać wygrać nawet 50% więcej.

Fortuna aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach żaden szanujący się bukmacher nie może obejść się bez aplikacji mobilnej. Odsetek osób korzystających wyłącznie ze smartfonów jest bowiem ogromny. W przypadku Fortuny z jej aplikacji mogą korzystać zarówno posiadacze telefonów z systemem iOS jak i Ci, którzy na co dzień używają urządzeń z oprogramowaniem Android.

Sam dostęp do aplikacji mobilnej Fortuny możliwy jest dzięki funkcjom Face ID, Touch ID oraz zwykłego kilkucyfrowego kodu PIN.

Zapracowanym spodoba się bez wątpienia opcja powiadomień PUSH. Gry gracz nie ma możliwości śledzenia meczu na żywo, to na jego urządzenie trafią powiadomienia w przypadku każdego ważnego wydarzenia, jakie będzie miało miejsce podczas trwania spotkania.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna – metody płatności

Szybki i bezproblemowy transfer środków to w tej chwili zaraz obok aplikacji bukmacherskich kluczowy aspekt oferty każdej z firm świadczących usługi w tematyce zakładów wzajemnych. Jak w tej materii spisują się Zakłady Bukmacherskie Fortuna? Nie można mieć z pewnością żadnych zastrzeżeń.

Nawet podczas weekendu przelewy na koncie gracza pojawiają się niemal natychmiastowo. Jeśli chodzi o wypłaty, to warto zlecić je w godzinach porannych. Wszystkie te zaksięgowane po godz. 12:00 realizowane są bowiem dopiero następnego dnia.

Klienci wszystkich największych banków w Polsce nie powinni mieć najmniejszych problemów z realizacją swoich przelewów. Środki na konto gracza trafią także poprzez portfele internetowe, BLIK-a oraz karty debetowe VISA i Mastercard.

Obsługa klienta

Ocena akurat tej konkretnej gałęzi działalności świadczonej przez Zakłady Bukmacherskie Fortuna była bardzo prosta. Wystarczyło po prostu dokonać próby kontaktu poprzez każdą z dostępnych opcji.

Rozpoczęliśmy rzecz jasna od tej najbardziej popularnej, a więc czatu online. Na połączenie z konsultantem nie musieliśmy czekać zbyt długo, choć były to godzinny poranne. Odpowiedź na zadane przez nas pytanie była krótka i rzeczowa. Konsultant posługiwał się poprawną polszczyzną, co niestety nie jest ostatnio normą.

Później przyszła pora na formularz kontaktowy. Z uwagi na trudność zadanego przez nas pytania wiadomość zwrotna dotarła na naszą skrzynkę po około 15 minutach. Strach pomyśleć co zdarzyłoby się w sytuacji, gdybyśmy zapytali o naprawdę błahą rzecz. Po odświeżeniu poczty bylibyśmy już zapewne w posiadaniu wszystkich niezbędnych informacji.

Czy coś zaskoczyło nas podczas weryfikacji poziomu obsługi klienta w Fortunie? Być może brak nieodżałowanej infolinii. Rezygnacja z takiej formy kontaktu jest jednak w pełni zrozumiała.

Zainteresowani mogą również spróbować interakcji poprzez media społecznościowe. Sami wielokrotnie otrzymywaliśmy cenne informacje na profilu zakładów bukmacherskich Fortuna na Facebooku oraz Twitterze.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna opinie

Pierwszy bukmacher w Polsce dający graczom możliwość zawierania zakładów online musi być wzorem dla innych. Czy tak jest jednak w rzeczywistości? Nawet najbardziej wymagającym trudno będzie znaleźć jakikolwiek aspekt działalności Fortuny , do którego można byłoby mieć większe zastrzeżenia.