Challenger Guangzhou NanshaChallenger 751/8 finałutwardado 2 wygranych setów

Zhang – Zhou 0:2: wynik i nasze typy

·

Zhizhen ZhangATP #170Elo 1751twarda 1706
0:2koniec3:6 4:6
Yi ZhouATP #280Elo 1699twarda 1680

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 20.5Nietrafiony65%

Skąd liczba: sam rynek 60% → z profilem zawodników 65%

Ponad 20,5 gema w ostatnich meczach: Zhang 15 z 20, Zhou 13 z 20 (średnio 54% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 27.5Nietrafiony30%

Skąd liczba: sam rynek 28% → z profilem zawodników 30%

Ponad 27,5 gema w ostatnich meczach: Zhang 8 z 20, Zhou 5 z 20 (średnio 24% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Zhizhen Zhang46%
Yi Zhou54%

Elo: Z. Zhang 54% · Y. Zhou 46%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 Z. Zhang27%
2:1 Z. Zhang18%
2:1 Y. Zhou20%
2:0 Y. Zhou35%

1. set

Zhizhen Zhang46%
Yi Zhou54%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 23,0 · 48%rynek (bez marży): 48%

Linia 23,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,1

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,573%27%62%
20,565%35%54%
21,558%42%49%
22,552%48%42%
23,545%55%37%
24,541%59%35%
25,539%61%32%

Próba: 5477 meczów

Handicap gemów

Yi Zhou −1,550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break44%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 0:2
  • Suma gemów Poniżej 23,0weszło · 19 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Zhizhen ZhangYi Zhou
9Asy7
3Podwójne błędy2
80%1. serwis trafiony60%
73%Punkty po 1. serwisie100%
27%Punkty po 2. serwisie63%
0/0Wykorzystane break pointy2/7
7/9Utrzymane gemy serwisowe10/10
64%Punkty wygrane przy serwisie85%
15%Punkty wygrane przy returnie36%
42Wszystkie wygrane punkty60

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

Z. ZhangTourY. Zhou
Punkty wygrane przy serwisie65%62%63%
Punkty wygrane przy returnie35%38%37%
Utrzymane gemy serwisowe81%76%80%
Przełamania17%24%22%
Asy na gem serwisowy0,690,56
Podwójne błędy na gem0,170,23
Sety z tie-breakiem28%21%
Wygrane tie-breaki12/2914/26
Wygrane bez straty seta70%74%
Mecze w próbie4352

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Zhizhen Zhang

Yi Zhou

Elo w ostatnim roku

Zhizhen ZhangYi Zhou

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

Z. ZhangY. Zhou
Kort twardy8–1240%19–1950%
Kort ziemny3–730%0–20%
Trawa9–469%8–467%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Zhizhen Zhang

Yi Zhou