Challenger Guangzhou NanshaChallenger 75Finałtwardado 2 wygranych setów

Wong – Schoolkate 1:2: wynik i nasze typy

·

Coleman WongATP #92Elo 1907twarda 1882
1:2koniec6:4 6:7(3) 4:6
Tristan SchoolkateATP #169Elo 1756twarda 1742

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 21.5Trafiony58%

Skąd liczba: sam rynek 54% → z profilem zawodników 58%

Ponad 21,5 gema w ostatnich meczach: Wong 12 z 20, Schoolkate 15 z 20 (średnio 49% meczów); Schoolkate: 6 meczów z rzędu ponad 21,5 gema

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: WongNietrafiony65%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 65%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Wong wygrał 8 z 10 ostatnich meczów; Wong wygrał 3 z 3 meczów bezpośrednich

  • Zwycięzca 1. seta: WongTrafiony61%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Wong wygrał 1. seta w 15 z 20 ostatnich meczów, Schoolkate przegrał 1. seta w 9 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 25.5Trafiony38%

Skąd liczba: sam rynek 35% → z profilem zawodników 38%

Ponad 25,5 gema w ostatnich meczach: Wong 8 z 20, Schoolkate 10 z 20 (średnio 32% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Coleman Wong65%
Tristan Schoolkate35%

Elo: C. Wong 69% · T. Schoolkate 31%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 C. Wong43%
2:1 C. Wong22%
2:1 T. Schoolkate15%
2:0 T. Schoolkate20%

1. set

Coleman Wong61%
Tristan Schoolkate39%
Pełny dystans (3. set)
tak37%
nie63%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 23,5 · 54%rynek (bez marży): 51%

Linia 23,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,2

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,574%26%62%
20,566%34%54%
21,558%42%49%
22,553%47%42%
23,546%54%37%
24,540%60%35%
25,538%62%32%

Próba: 5497 meczów

Handicap gemów

Coleman Wong −3,547%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break47%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 1:2
  • Suma gemów Poniżej 23,5nie weszło · 33 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Coleman WongTristan Schoolkate
25Asy14
3Podwójne błędy6
53%1. serwis trafiony57%
78%Punkty po 1. serwisie72%
51%Punkty po 2. serwisie50%
4/11Wykorzystane break pointy4/5
12/16Utrzymane gemy serwisowe12/16
65%Punkty wygrane przy serwisie63%
37%Punkty wygrane przy returnie35%
100Wszystkie wygrane punkty99

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

C. WongTourT. Schoolkate
Punkty wygrane przy serwisie66%62%66%
Punkty wygrane przy returnie36%38%35%
Utrzymane gemy serwisowe83%76%83%
Przełamania19%24%19%
Asy na gem serwisowy0,870,70
Podwójne błędy na gem0,200,25
Sety z tie-breakiem18%20%
Wygrane tie-breaki27/3516/33
Wygrane bez straty seta69%58%
Mecze w próbie8368

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Coleman Wong

Tristan Schoolkate

Elo w ostatnim roku

Coleman WongTristan Schoolkate

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

C. WongT. Schoolkate
Kort twardy43–2464%26–2452%
Kort ziemny7–464%6–460%
Trawa1–420%4–450%

Mecze bezpośrednie

C. Wong 3 – 0 T. Schoolkate

  • 15.02.26Wygrał: Coleman Wong6:4 6:4
  • 01.03.24Wygrał: Coleman Wong7:6 6:3
  • 27.10.23Wygrał: Coleman Wong6:7 7:6 7:6

Droga w turnieju

Coleman Wong

Tristan Schoolkate