ATP Lyon2501/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Wawrinka – Landaluce 2:1: wynik i nasze typy

·

Stan WawrinkaATP #140Elo 1813twarda 1831
2:1koniec6:3 6:7(2) 7:6(5)
Martin LandaluceATP #67Elo 1843twarda 1824

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 21.5Trafiony61%

Skąd liczba: sam rynek 58% → z profilem zawodników 61%

Ponad 21,5 gema w ostatnich meczach: Wawrinka 13 z 20, Landaluce 15 z 20 (średnio 54% meczów); Landaluce: 4 mecze z rzędu ponad 21,5 gema

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: LandaluceNietrafiony62%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 62%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Wawrinka przegrał 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 25.5Trafiony40%

Skąd liczba: sam rynek 38% → z profilem zawodników 40%

Ponad 25,5 gema w ostatnich meczach: Wawrinka 10 z 20, Landaluce 12 z 20 (średnio 35% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Stan Wawrinka37%
Martin Landaluce63%

Elo: S. Wawrinka 51% · M. Landaluce 49%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 S. Wawrinka22%
2:1 S. Wawrinka17%
2:1 M. Landaluce22%
2:0 M. Landaluce39%

1. set

Stan Wawrinka42%
Martin Landaluce59%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22,5 · 54%rynek (bez marży): 51%

Linia 22,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
20,568%32%60%
21,561%39%54%
22,554%46%46%
23,546%54%40%
24,542%58%38%
25,539%61%35%
26,535%65%30%

Próba: 5733 meczów

Handicap gemów

Martin Landaluce −2,550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break47%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Ponad 22,5weszło · 35 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Stan WawrinkaMartin Landaluce
16Asy7
1Podwójne błędy5
59%1. serwis trafiony63%
84%Punkty po 1. serwisie74%
58%Punkty po 2. serwisie61%
1/10Wykorzystane break pointy0/4
17/17Utrzymane gemy serwisowe15/16
73%Punkty wygrane przy serwisie69%
31%Punkty wygrane przy returnie27%
113Wszystkie wygrane punkty108

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

S. WawrinkaTourM. Landaluce
Punkty wygrane przy serwisie65%62%62%
Punkty wygrane przy returnie33%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe81%76%77%
Przełamania15%24%23%
Asy na gem serwisowy0,570,39
Podwójne błędy na gem0,210,34
Sety z tie-breakiem31%15%
Wygrane tie-breaki12/2413/25
Wygrane bez straty seta55%55%
Mecze w próbie2964

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Stan Wawrinka

Martin Landaluce

Elo w ostatnim roku

Stan WawrinkaMartin Landaluce

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

S. WawrinkaM. Landaluce
Kort twardy9–950%18–2146%
Kort ziemny2–820%10–856%
Trawa0–10%3–443%

Mecze bezpośrednie

S. Wawrinka 1 – 0 M. Landaluce

  • 19.09.25Wygrał: Stan Wawrinka6:4 6:1