ATP Almaty2501/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Tsitsipas – Kovacevic 2:1: wynik i nasze typy

·

Stefanos TsitsipasATP #39Elo 2047twarda 2013
2:1koniec7:6(9) 3:6 6:3
Aleksandar KovacevicATP #82Elo 1810twarda 1795

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 21.5Trafiony58%

Skąd liczba: sam rynek 49% → z profilem zawodników 58%

Ponad 21,5 gema w ostatnich meczach: Tsitsipas 13 z 20, Kovacevic 13 z 20 (średnio 54% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: TsitsipasTrafiony80%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 80%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Tsitsipas wygrał 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 26.5Trafiony32%

Skąd liczba: sam rynek 27% → z profilem zawodników 32%

Ponad 26,5 gema w ostatnich meczach: Tsitsipas 8 z 20, Kovacevic 8 z 20 (średnio 30% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Stefanos Tsitsipas80%
Aleksandar Kovacevic20%

Elo: S. Tsitsipas 78% · A. Kovacevic 22%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 S. Tsitsipas58%
2:1 S. Tsitsipas21%
2:1 A. Kovacevic10%
2:0 A. Kovacevic11%

1. set

Stefanos Tsitsipas73%
Aleksandar Kovacevic27%
Pełny dystans (3. set)
tak31%
nie69%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22,5 · 51%rynek (bez marży): 52%

Linia 22,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,2

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,575%25%67%
20,567%34%59%
21,558%42%54%
22,551%49%45%
23,544%56%39%
24,537%63%38%
25,534%66%34%

Próba: 2961 meczów

Handicap gemów

Stefanos Tsitsipas −4,547%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break50%

średnia touru 38%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Ponad 22,5weszło · 31 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Stefanos TsitsipasAleksandar Kovacevic
7Asy13
2Podwójne błędy3
67%1. serwis trafiony77%
83%Punkty po 1. serwisie72%
57%Punkty po 2. serwisie54%
1/4Wykorzystane break pointy1/1
14/15Utrzymane gemy serwisowe14/15
74%Punkty wygrane przy serwisie68%
32%Punkty wygrane przy returnie26%
97Wszystkie wygrane punkty91

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

S. TsitsipasTourA. Kovacevic
Punkty wygrane przy serwisie68%62%66%
Punkty wygrane przy returnie34%38%32%
Utrzymane gemy serwisowe87%76%83%
Przełamania18%24%13%
Asy na gem serwisowy0,600,73
Podwójne błędy na gem0,190,28
Sety z tie-breakiem24%28%
Wygrane tie-breaki12/3222/41
Wygrane bez straty seta60%56%
Mecze w próbie5259

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Stefanos Tsitsipas

Aleksandar Kovacevic

Elo w ostatnim roku

Stefanos TsitsipasAleksandar Kovacevic

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

S. TsitsipasA. Kovacevic
Kort twardy19–1458%15–2241%
Kort ziemny10–663%7–944%
Trawa1–233%1–517%

Mecze bezpośrednie

S. Tsitsipas 1 – 1 A. Kovacevic

  • 26.08.26Wygrał: Aleksandar Kovacevic3:6 6:7
  • 23.02.24Wygrał: Stefanos Tsitsipas7:6 6:3