Challenger LisbonChallenger 1251/8 finałuziemnado 2 wygranych setów

Trungelliti – Caniato 2:1: wynik i nasze typy

·

Marco TrungellitiATP #90Elo 1831ziemna 1822
2:1koniec4:6 7:6(3) 6:3
Carlo Alberto CaniatoATP #314Elo 1725ziemna 1734

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 20.5Trafiony60%

Skąd liczba: sam rynek 58% → z profilem zawodników 60%

Ponad 20,5 gema w ostatnich meczach: Trungelliti 18 z 20, Caniato 9 z 20 (średnio 52% meczów)

Inne typy

  • Tie-break w meczu: nieNietrafiony66%

    Skąd liczba: sam rynek 69% → z profilem zawodników 66%

    Caniato: 9 meczów z rzędu bez tie-breaka

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 26.5Trafiony31%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Ponad 26,5 gema w ostatnich meczach: Trungelliti 10 z 20, Caniato 6 z 20 (średnio 26% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Marco Trungelliti62%
Carlo Alberto Caniato38%

Elo: M. Trungelliti 62% · C. Caniato 38%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Trungelliti41%
2:1 M. Trungelliti22%
2:1 C. Caniato16%
2:0 C. Caniato21%

1. set

Marco Trungelliti60%
Carlo Alberto Caniato40%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,5 · 52%rynek (bez marży): 51%

Linia 22,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,3

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,568%32%59%
20,560%40%52%
21,554%46%46%
22,548%52%40%
23,542%58%36%
24,539%61%34%
25,536%64%30%

Próba: 4807 meczów

Handicap gemów

Marco Trungelliti −2,553%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break35%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Poniżej 22,5nie weszło · 32 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Marco TrungellitiCarlo Alberto Caniato
7Asy4
3Podwójne błędy1
65%1. serwis trafiony67%
75%Punkty po 1. serwisie71%
36%Punkty po 2. serwisie50%
3/8Wykorzystane break pointy3/14
13/16Utrzymane gemy serwisowe12/15
61%Punkty wygrane przy serwisie64%
36%Punkty wygrane przy returnie39%
98Wszystkie wygrane punkty98

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. TrungellitiTourC. Caniato
Punkty wygrane przy serwisie62%62%66%
Punkty wygrane przy returnie39%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe79%76%84%
Przełamania25%24%24%
Asy na gem serwisowy0,360,42
Podwójne błędy na gem0,310,21
Sety z tie-breakiem22%19%
Wygrane tie-breaki18/396/19
Wygrane bez straty seta50%80%
Mecze w próbie6845

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Marco Trungelliti

Carlo Alberto Caniato

Elo w ostatnim roku

Marco TrungellitiCarlo Alberto Caniato

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. TrungellitiC. Caniato
Kort twardy7–1041%0–30%
Kort ziemny30–1764%25–1760%
Trawa1–325%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Marco Trungelliti

Carlo Alberto Caniato