ATP Lyon2502. runda kwalifikacjitwarda, halado 2 wygranych setówkwalifikacje

Tabur – Budkov Kjaer 2:0: wynik i nasze typy

·

Clement TaburATP #158Elo 1739twarda 1742
2:0koniec6:4 6:1
Nicolai Budkov KjaerATP #187Elo 1777twarda 1780

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 21.5Nietrafiony61%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Ponad 21,5 gema w ostatnich meczach: Tabur 16 z 20, Budkov Kjaer 11 z 20 (średnio 54% meczów); Tabur: 4 mecze z rzędu ponad 21,5 gema

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 24.5Nietrafiony44%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Ponad 24,5 gema w ostatnich meczach: Tabur 13 z 20, Budkov Kjaer 8 z 20 (średnio 38% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Clement Tabur45%
Nicolai Budkov Kjaer55%

Elo: C. Tabur 45% · N. Budkov Kjaer 55%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 C. Tabur25%
2:1 C. Tabur20%
2:1 N. Budkov Kjaer21%
2:0 N. Budkov Kjaer34%

1. set

Clement Tabur46%
Nicolai Budkov Kjaer54%
Pełny dystans (3. set)
tak40%
nie60%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 23,0 · 47%rynek (bez marży): 52%

Linia 23,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,575%25%68%
20,567%33%60%
21,561%39%54%
22,553%47%46%
23,546%54%39%
24,544%56%38%
25,540%60%35%

Próba: 5574 meczów

Handicap gemów

Nicolai Budkov Kjaer −1,550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break44%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:0
  • Suma gemów Poniżej 23,0weszło · 17 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Clement TaburNicolai Budkov Kjaer
8Asy1
1Podwójne błędy1
69%1. serwis trafiony59%
76%Punkty po 1. serwisie66%
53%Punkty po 2. serwisie40%
4/7Wykorzystane break pointy1/4
8/9Utrzymane gemy serwisowe4/8
69%Punkty wygrane przy serwisie55%
45%Punkty wygrane przy returnie32%
59Wszystkie wygrane punkty44

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

C. TaburTourN. Budkov Kjaer
Punkty wygrane przy serwisie65%62%62%
Punkty wygrane przy returnie39%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe81%76%76%
Przełamania25%24%24%
Asy na gem serwisowy0,370,39
Podwójne błędy na gem0,200,22
Sety z tie-breakiem21%15%
Wygrane tie-breaki19/3911/25
Wygrane bez straty seta50%50%
Mecze w próbie7267

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Clement Tabur

Nicolai Budkov Kjaer

Elo w ostatnim roku

Clement TaburNicolai Budkov Kjaer

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

C. TaburN. Budkov Kjaer
Kort twardy22–1658%23–2053%
Kort ziemny17–1259%9–950%
Trawa3–260%2–433%

Mecze bezpośrednie

C. Tabur 1 – 0 N. Budkov Kjaer

  • 01.11.25Wygrał: Clement Tabur7:5 7:5

Droga w turnieju

Clement Tabur

Nicolai Budkov Kjaer