ATP Lyon2501/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Sonego – Kouame 0:2: wynik i nasze typy

·

Lorenzo SonegoATP #89Elo 1832twarda 1817
0:2koniec6:7(2) 4:6
Moise KouameATP #194Elo 1637twarda 1617

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony61%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Bez 3. seta w ostatnich meczach: Sonego 14 z 20, Kouame 15 z 20 (średnio 64% meczów)

Inne typy

  • Liczba gemów: poniżej 24.5Trafiony57%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Poniżej 24,5 gema w ostatnich meczach: Sonego 12 z 20, Kouame 16 z 20 (średnio 62% meczów)

  • Zwycięzca meczu: SonegoNietrafiony61%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 61%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Kouame przegrał 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 21.5Nietrafiony39%

Skąd liczba: sam rynek 41% → z profilem zawodników 39%

Poniżej 21,5 gema w ostatnich meczach: Sonego 11 z 20, Kouame 14 z 20 (średnio 46% meczów); Kouame: 4 mecze z rzędu poniżej 21,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Lorenzo Sonego61%
Moise Kouame39%

Elo: L. Sonego 76% · M. Kouame 24%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 L. Sonego38%
2:1 L. Sonego22%
2:1 M. Kouame18%
2:0 M. Kouame22%

1. set

Lorenzo Sonego57%
Moise Kouame43%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 23,0 · 47%rynek (bez marży): 52%

Linia 23,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,575%25%68%
20,567%33%60%
21,561%40%54%
22,553%47%46%
23,546%54%40%
24,542%58%38%
25,540%60%35%

Próba: 5814 meczów

Handicap gemów

Lorenzo Sonego −2,549%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break45%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 0:2
  • Suma gemów Poniżej 23,0nie weszło · 23 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Lorenzo SonegoMoise Kouame
5Asy3
2Podwójne błędy4
75%1. serwis trafiony67%
75%Punkty po 1. serwisie78%
41%Punkty po 2. serwisie52%
0/5Wykorzystane break pointy1/2
10/11Utrzymane gemy serwisowe11/11
66%Punkty wygrane przy serwisie70%
31%Punkty wygrane przy returnie34%
70Wszystkie wygrane punkty80

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

L. SonegoTourM. Kouame
Punkty wygrane przy serwisie66%62%61%
Punkty wygrane przy returnie34%38%39%
Utrzymane gemy serwisowe82%76%75%
Przełamania17%24%24%
Asy na gem serwisowy0,560,41
Podwójne błędy na gem0,150,41
Sety z tie-breakiem20%10%
Wygrane tie-breaki11/223/9
Wygrane bez straty seta50%63%
Mecze w próbie4237

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Lorenzo Sonego

Moise Kouame

Elo w ostatnim roku

Lorenzo SonegoMoise Kouame

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

L. SonegoM. Kouame
Kort twardy11–1248%14–1450%
Kort ziemny3–827%2–722%
Trawa4–450%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.