Challenger Guangzhou NanshaChallenger 751/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Smith – Purcell 2:0: wynik i nasze typy

·

Keegan SmithATP #196Elo 1668twarda 1645
2:0koniec6:4 7:6(1)
Max PurcellATP #636Elo 1810twarda 1778

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 20.5Trafiony66%

Skąd liczba: sam rynek 58% → z profilem zawodników 66%

Smith: 14 meczów z rzędu ponad 20,5 gema

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: PurcellNietrafiony67%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 67%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Purcell wygrał 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 25.5Nietrafiony38%

Skąd liczba: sam rynek 35% → z profilem zawodników 38%

Smith: 4 mecze z rzędu ponad 25,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Keegan Smith33%
Max Purcell67%

Elo: K. Smith 32% · M. Purcell 68%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 K. Smith19%
2:1 K. Smith15%
2:1 M. Purcell22%
2:0 M. Purcell44%

1. set

Keegan Smith38%
Max Purcell62%
Pełny dystans (3. set)
tak37%
nie63%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 23,0 · 47%rynek (bez marży): 48%

Linia 23,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,2

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,574%26%62%
20,566%34%54%
21,558%42%49%
22,553%47%42%
23,546%54%37%
24,540%60%35%
25,538%62%32%

Próba: 5254 meczów

Handicap gemów

Max Purcell −3,548%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break47%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:0
  • Suma gemów Poniżej 23,0nie weszło · 23 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Keegan SmithMax Purcell
19Asy11
0Podwójne błędy1
86%1. serwis trafiony67%
86%Punkty po 1. serwisie74%
44%Punkty po 2. serwisie56%
1/5Wykorzystane break pointy0/1
11/11Utrzymane gemy serwisowe10/11
80%Punkty wygrane przy serwisie68%
32%Punkty wygrane przy returnie20%
73Wszystkie wygrane punkty60

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

K. SmithTourM. Purcell
Punkty wygrane przy serwisie67%62%66%
Punkty wygrane przy returnie35%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe85%76%83%
Przełamania17%24%27%
Asy na gem serwisowy0,590,69
Podwójne błędy na gem0,150,19
Sety z tie-breakiem26%7%
Wygrane tie-breaki21/430/2
Wygrane bez straty seta58%89%
Mecze w próbie6913

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Keegan Smith

Max Purcell

  • 19.10.26WEvan Zhu#462Challenger Guangzhou Nansha · Q26:4 6:4
  • 18.10.26WYuta Shimizu#376Challenger Guangzhou Nansha · Q16:3 6:1
  • 06.10.26PFilip Peliwo#641Challenger Wuning 3 · R326:7 1:6
  • 04.10.26WJulien de CuyperChallenger Wuning 3 · Q16:4 6:4
  • 12.09.26PIlia Simakin#143Challenger Phan Thiet 3 · SF3:6 6:2 2:6
  • 11.09.26WCruz Hewitt#324Challenger Phan Thiet 3 · QF7:5 6:3
  • 09.09.26WBlake Ellis#445Challenger Phan Thiet 3 · R166:4 6:4
  • 08.09.26WRodrigo Pacheco Mendez#263Challenger Phan Thiet 3 · R326:3 6:4
  • 27.08.26PAndres Andrade#224Challenger Kingston 2 · QF3:6 3:6
  • 26.08.26WGarrett Johns#458Challenger Kingston 2 · R166:2 6:2

Elo w ostatnim roku

Keegan SmithMax Purcell

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

K. SmithM. Purcell
Kort twardy28–2454%9–469%
Kort ziemny6–367%0–0
Trawa4–450%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Keegan Smith

Pierwszy mecz w tym turnieju.

Max Purcell