Challenger Fort WorthChallenger 751/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Shick – Debru 1:2: wynik i nasze typy

·

Braden ShickATP #208Elo 1675twarda 1668
1:2koniec6:2 2:6 2:6
Gabriel DebruATP #673Elo 1695twarda 1652

Nasze typy

Brak typu na ten mecz: żaden zakład dostępny u LV BET, Fortuny i Superbetu nie miał w chwili publikacji wyraźnych podstaw w naszych danych. Typu nie dajemy na siłę.

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Braden Shick49%
Gabriel Debru52%

Elo: B. Shick 52% · G. Debru 48%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 B. Shick29%
2:1 B. Shick19%
2:1 G. Debru20%
2:0 G. Debru32%

1. set

Braden Shick49%
Gabriel Debru52%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,0 · 48%rynek (bez marży): 49%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,2

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,574%26%71%
19,566%34%62%
20,558%42%54%
21,552%48%49%
22,546%54%42%
23,541%59%37%
24,539%61%35%

Próba: 5227 meczów

Handicap gemów

Gabriel Debru −0,551%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break33%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 1:2
  • Suma gemów Poniżej 22,0nie weszło · 24 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Braden ShickGabriel Debru
2Asy8
1Podwójne błędy3
63%1. serwis trafiony57%
59%Punkty po 1. serwisie67%
52%Punkty po 2. serwisie64%
2/5Wykorzystane break pointy4/6
8/12Utrzymane gemy serwisowe10/12
56%Punkty wygrane przy serwisie66%
34%Punkty wygrane przy returnie44%
70Wszystkie wygrane punkty84

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

B. ShickTourG. Debru
Punkty wygrane przy serwisie61%62%63%
Punkty wygrane przy returnie39%38%40%
Utrzymane gemy serwisowe73%76%76%
Przełamania26%24%29%
Asy na gem serwisowy0,400,39
Podwójne błędy na gem0,270,31
Sety z tie-breakiem17%6%
Wygrane tie-breaki9/141/1
Wygrane bez straty seta47%20%
Mecze w próbie346

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Braden Shick

Gabriel Debru

  • 02.08.26WConstantin Bittoun Kouzmine#490Challenger Samsun · F3:6 7:5 6:4
  • 01.08.26WPaul Inchauspe#583Challenger Samsun · SF6:4 6:2
  • 31.07.26WKoki Matsuda#475Challenger Samsun · QF4:6 7:6 6:3
  • 29.07.26WFlorent Bax#293Challenger Samsun · R166:4 3:6 6:2
  • 27.07.26WGabi Adrian Boitan#464Challenger Samsun · R324:6 6:2 6:2
  • 28.03.26PAlexis Galarneau#182ATP Houston · Q12:6 3:6
  • 31.01.25PGustavo Heide#114Challenger Piracicaba · R163:6 3:6
  • 29.01.25WRenzo OlivoChallenger Piracicaba · R327:6 6:4
  • 15.01.25PGonzalo Bueno#199Challenger Buenos Aires · R166:0 2:6 3:6
  • 13.01.25WAndrea Pellegrino#144Challenger Buenos Aires · R326:3 6:3

Elo w ostatnim roku

Braden ShickGabriel Debru

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

B. ShickG. Debru
Kort twardy17–1259%5–0100%
Kort ziemny2–250%0–10%
Trawa0–10%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.