ATP Almaty2501. runda kwalifikacjitwarda, halado 2 wygranych setówkwalifikacje

Shevchenko – Glinka 2:1: wynik i nasze typy

·

Alexander ShevchenkoATP #108Elo 1807twarda 1777
2:1koniec6:3 6:7(3) 7:5
Daniil GlinkaATP #156Elo 1755twarda 1755

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: poniżej 25.5Nietrafiony60%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Shevchenko: 8 meczów z rzędu poniżej 25,5 gema

Inne typy

  • Liczba setów: poniżej 2.5Nietrafiony60%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Shevchenko: 8 meczów z rzędu bez decydującego seta

  • Tie-break w meczu: nieNietrafiony55%

    Skąd liczba: sam rynek 59% → z profilem zawodników 55%

    Bez tie-breaka w ostatnich meczach: Shevchenko 14 z 20, Glinka 14 z 20 (średnio 62% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 20.5Nietrafiony33%

Skąd liczba: sam rynek 35% → z profilem zawodników 33%

Shevchenko: 4 mecze z rzędu poniżej 20,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Alexander Shevchenko57%
Daniil Glinka43%

Elo: A. Shevchenko 53% · D. Glinka 47%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 A. Shevchenko35%
2:1 A. Shevchenko21%
2:1 D. Glinka19%
2:0 D. Glinka24%

1. set

Alexander Shevchenko55%
Daniil Glinka45%
Pełny dystans (3. set)
tak40%
nie60%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 23,0 · 47%rynek (bez marży): 48%

Linia 23,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
20,567%33%60%
21,561%39%54%
22,554%46%46%
23,547%53%39%
24,544%56%38%
25,540%60%35%
26,535%65%30%

Próba: 5731 meczów

Handicap gemów

Alexander Shevchenko −1,552%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break44%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Ponad 23,0weszło · 34 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Alexander ShevchenkoDaniil Glinka
7Asy8
2Podwójne błędy2
78%1. serwis trafiony63%
76%Punkty po 1. serwisie75%
62%Punkty po 2. serwisie57%
2/7Wykorzystane break pointy0/1
17/17Utrzymane gemy serwisowe14/16
73%Punkty wygrane przy serwisie68%
32%Punkty wygrane przy returnie27%
103Wszystkie wygrane punkty94

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

A. ShevchenkoTourD. Glinka
Punkty wygrane przy serwisie63%62%63%
Punkty wygrane przy returnie36%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe78%76%79%
Przełamania19%24%24%
Asy na gem serwisowy0,510,55
Podwójne błędy na gem0,190,26
Sety z tie-breakiem22%13%
Wygrane tie-breaki16/3218/24
Wygrane bez straty seta54%65%
Mecze w próbie6178

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Alexander Shevchenko

Daniil Glinka

Elo w ostatnim roku

Alexander ShevchenkoDaniil Glinka

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

A. ShevchenkoD. Glinka
Kort twardy14–1942%38–2164%
Kort ziemny14–1254%8–753%
Trawa0–20%0–40%

Mecze bezpośrednie

A. Shevchenko 1 – 0 D. Glinka

  • 12.02.26Wygrał: Alexander Shevchenko6:3 6:7 6:1