Challenger FlorenceChallenger 501/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Searle – Giunta 2:0: wynik i nasze typy

·

Henry SearleATP #220Elo 1721ziemna 1585
2:0koniec6:2 7:6(7)
Massimo GiuntaATP #365Elo 1682ziemna 1668

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 20.5Trafiony63%

Skąd liczba: sam rynek 58% → z profilem zawodników 63%

Ponad 20,5 gema w ostatnich meczach: Searle 13 z 20, Giunta 14 z 20 (średnio 52% meczów); Searle: 4 mecze z rzędu ponad 20,5 gema

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 24.5Nietrafiony40%

Skąd liczba: sam rynek 38% → z profilem zawodników 40%

Ponad 24,5 gema w ostatnich meczach: Searle 9 z 20, Giunta 9 z 20 (średnio 34% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Henry Searle35%
Massimo Giunta65%

Elo: H. Searle 38% · M. Giunta 62%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 H. Searle19%
2:1 H. Searle15%
2:1 M. Giunta23%
2:0 M. Giunta43%

1. set

Henry Searle38%
Massimo Giunta62%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22,0 · 51%rynek (bez marży): 51%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,572%28%59%
20,563%37%52%
21,557%43%46%
22,551%49%40%
23,544%56%36%
24,540%60%34%
25,537%63%30%

Próba: 4544 meczów

Handicap gemów

Massimo Giunta −3,549%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break40%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:0
  • Suma gemów Ponad 22,0nie weszło · 21 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Henry SearleMassimo Giunta
8Asy1
1Podwójne błędy1
52%1. serwis trafiony62%
86%Punkty po 1. serwisie58%
55%Punkty po 2. serwisie66%
2/9Wykorzystane break pointy0/2
10/10Utrzymane gemy serwisowe8/10
71%Punkty wygrane przy serwisie61%
39%Punkty wygrane przy returnie29%
79Wszystkie wygrane punkty67

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

H. SearleTourM. Giunta
Punkty wygrane przy serwisie66%62%65%
Punkty wygrane przy returnie37%38%36%
Utrzymane gemy serwisowe83%76%83%
Przełamania21%24%21%
Asy na gem serwisowy0,490,54
Podwójne błędy na gem0,210,20
Sety z tie-breakiem17%24%
Wygrane tie-breaki6/127/17
Wygrane bez straty seta68%75%
Mecze w próbie3030

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Henry Searle

Massimo Giunta

Elo w ostatnim roku

Henry SearleMassimo Giunta

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

H. SearleM. Giunta
Kort twardy8–947%6–555%
Kort ziemny0–10%10–953%
Trawa11–192%0–0

Mecze bezpośrednie

H. Searle 0 – 1 M. Giunta

  • 13.10.26Wygrał: Massimo Giunta7:6 2:6 2:6