Challenger LisbonChallenger 1251/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Schoen – Gulin 0:2: wynik i nasze typy

·

Patrick SchoenATP #343Elo 1671ziemna 1672
0:2koniec1:6 1:6
Svyatoslav GulinATP #545Elo 1684ziemna 1691

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony61%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Gulin: 12 meczów z rzędu bez decydującego seta; Bez 3. seta w ostatnich meczach: Schoen 10 z 12, Gulin 16 z 20 (średnio 66% meczów)

Inne typy

  • Liczba gemów: poniżej 25.5Trafiony67%

    Skąd liczba: sam rynek 65% → z profilem zawodników 67%

    Gulin: 13 meczów z rzędu poniżej 25,5 gema; Poniżej 25,5 gema w ostatnich meczach: Schoen 10 z 12, Gulin 17 z 20 (średnio 70% meczów)

  • Tie-break w meczu: nieTrafiony75%

    Skąd liczba: sam rynek 70% → z profilem zawodników 75%

    Gulin: 7 meczów z rzędu bez tie-breaka

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 20.5Trafiony45%

Skąd liczba: sam rynek 43% → z profilem zawodników 45%

Poniżej 20,5 gema w ostatnich meczach: Schoen 9 z 12, Gulin 10 z 20 (średnio 48% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Patrick Schoen58%
Svyatoslav Gulin42%

Elo: P. Schoen 47% · S. Gulin 53%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 P. Schoen37%
2:1 P. Schoen21%
2:1 S. Gulin18%
2:0 S. Gulin24%

1. set

Patrick Schoen57%
Svyatoslav Gulin43%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21,5 · 51%rynek (bez marży): 51%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,6

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,570%30%68%
19,562%38%59%
20,555%45%52%
21,549%51%46%
22,544%56%40%
23,540%60%36%
24,537%63%34%

Próba: 4863 meczów

Handicap gemów

Patrick Schoen −2,549%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break26%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 0:2
  • Suma gemów Poniżej 21,5weszło · 14 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Patrick SchoenSvyatoslav Gulin
—Asy—
3Podwójne błędy1
77%1. serwis trafiony68%
47%Punkty po 1. serwisie82%
20%Punkty po 2. serwisie54%
0/0Wykorzystane break pointy5/7
2/7Utrzymane gemy serwisowe7/7
41%Punkty wygrane przy serwisie73%
28%Punkty wygrane przy returnie59%
29Wszystkie wygrane punkty55

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

P. SchoenTourS. Gulin
Punkty wygrane przy serwisie63%62%62%
Punkty wygrane przy returnie41%38%41%
Utrzymane gemy serwisowe77%76%74%
Przełamania30%24%30%
Asy na gem serwisowy0,270,32
Podwójne błędy na gem0,200,21
Sety z tie-breakiem12%12%
Wygrane tie-breaki3/37/14
Wygrane bez straty seta75%79%
Mecze w próbie1251

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Patrick Schoen

Svyatoslav Gulin

  • 19.10.26PPatrick Schoen#343Challenger Lisbon · Q20:6 3:6
  • 18.10.26WTakeru YuzukiChallenger Lisbon · Q16:4 6:4
  • 15.10.26PGianluca Cadenasso#183Challenger Catania · R165:7 4:6
  • 13.10.26WFranco Agamenone#359Challenger Catania · R327:5 6:2
  • 12.10.26WPedro Rodenas#623Challenger Catania · Q26:2 7:5
  • 11.10.26WTilen KovacChallenger Catania · Q16:1 6:1
  • 28.09.26PFederico Arnaboldi#469Challenger Bari · Q24:6 2:4
  • 27.09.26WLuis Carlos Alvarez Valdes#923Challenger Bari · Q17:5 6:1
  • 21.09.26PPavel Lagutin#390Challenger Plovdiv 4 · Q26:7 0:3
  • 20.09.26WRyo Tabata#933Challenger Plovdiv 4 · Q17:6 6:1

Elo w ostatnim roku

Patrick SchoenSvyatoslav Gulin

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

P. SchoenS. Gulin
Kort twardy0–05–550%
Kort ziemny8–467%24–1759%

Mecze bezpośrednie

P. Schoen 1 – 0 S. Gulin

  • 19.10.26Wygrał: Patrick Schoen6:0 6:3

Droga w turnieju

Patrick Schoen

Svyatoslav Gulin