Przejdź do treści
WTA NingboWTA 500Półfinałtwardado 2 wygranych setów

Rybakina – Shnaider 2:0: wynik i nasze typy

·

Elena RybakinaWTA #1Elo 2228twarda 2243
2:0koniec6:3 7:5
Diana ShnaiderWTA #13Elo 2049twarda 2025

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 19.5Trafiony61%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Ponad 19,5 gema w ostatnich meczach: Rybakina 14 z 20, Shnaider 13 z 20 (średnio 56% meczów); Rybakina: 5 meczów z rzędu ponad 19,5 gema

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: RybakinaTrafiony64%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 64%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Rybakina wygrała 9 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 22.5Nietrafiony42%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Rybakina: 5 meczów z rzędu ponad 22,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Elena Rybakina64%
Diana Shnaider36%

Elo: E. Rybakina 78% · D. Shnaider 22%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 E. Rybakina41%
2:1 E. Rybakina22%
2:1 D. Shnaider16%
2:0 D. Shnaider22%

1. set

Elena Rybakina60%
Diana Shnaider41%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22.0 · 52%rynek (bez marży): 52%

Linia 22.0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,5

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18.569%31%64%
19.561%39%56%
20.554%46%49%
21.548%52%44%
22.542%58%38%
23.538%62%34%
24.536%64%32%

Próba: 2310 meczów

Handicap gemów

E. Rybakina −3.548%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break25%

średnia touru 22%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Poniżej 22.0weszło · 21 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Elena RybakinaDiana Shnaider
6Asy1
5Podwójne błędy6
54%1. serwis trafiony53%
78%Punkty po 1. serwisie71%
50%Punkty po 2. serwisie50%
3/6Wykorzystane break pointy1/1
10/11Utrzymane gemy serwisowe7/10
65%Punkty wygrane przy serwisie61%
39%Punkty wygrane przy returnie35%
71Wszystkie wygrane punkty62

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

E. RybakinaTourD. Shnaider
Punkty wygrane przy serwisie64%56%58%
Punkty wygrane przy returnie43%44%45%
Utrzymane gemy serwisowe82%63%71%
Przełamania33%37%38%
Asy na gem serwisowy0,570,13
Podwójne błędy na gem0,270,30
Sety z tie-breakiem9%13%
Wygrane tie-breaki8/149/17
Wygrane bez straty seta63%74%
Mecze w próbie7056

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Elena Rybakina

Diana Shnaider

Elo w ostatnim roku

Elena RybakinaDiana Shnaider

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

E. RybakinaD. Shnaider
Kort twardy43–884%24–1365%
Kort ziemny10–377%10–567%
Trawa3–350%1–325%

Mecze bezpośrednie

E. Rybakina 2 – 0 D. Shnaider

  • 19.08.26Wygrał: E. Rybakina6:4 6:4
  • 16.04.26Wygrał: E. Rybakina6:3 6:4

Droga w turnieju

Elena Rybakina

Diana Shnaider