Challenger OlbiaChallenger 1751. runda kwalifikacjitwardado 2 wygranych setówkwalifikacje

Raquillet – Boitan 2:1: wynik i nasze typy

·

Leo RaquilletATP #710Elo 1355twarda 1359
2:1koniec4:6 6:4 6:4
Gabi Adrian BoitanATP #517Elo 1555twarda 1550

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: BoitanTrafiony68%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Raquillet przegrał 1. seta w 15 z 20 ostatnich meczów, Boitan wygrał 1. seta w 12 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów); Boitan: 5 meczów z rzędu z wygranym 1. setem

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: BoitanNietrafiony74%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 74%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Raquillet przegrał 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 22.5Trafiony39%

Skąd liczba: sam rynek 42% → z profilem zawodników 39%

Boitan: 3 mecze z rzędu ponad 22,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Leo Raquillet26%
Gabi Adrian Boitan74%

Elo: L. Raquillet 25% · G. Boitan 75%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 L. Raquillet15%
2:1 L. Raquillet11%
2:1 G. Boitan22%
2:0 G. Boitan52%

1. set

Leo Raquillet32%
Gabi Adrian Boitan68%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie66%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21,5 · 54%rynek (bez marży): 53%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,2

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17,576%24%79%
18,567%33%71%
19,559%41%62%
20,552%48%54%
21,546%54%49%
22,539%61%42%
23,535%65%37%

Próba: 3956 meczów

Handicap gemów

Gabi Adrian Boitan −3,556%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break27%

średnia touru 32%

Bukmacherzy nie wystawiają w tym meczu zakładu na tie-break.

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Poniżej 21,5nie weszło · 30 gemów
  • Handicap gemówniepokryty

Statystyki meczu

Leo RaquilletGabi Adrian Boitan
2Asy6
2Podwójne błędy2
70%1. serwis trafiony66%
71%Punkty po 1. serwisie69%
48%Punkty po 2. serwisie45%
4/8Wykorzystane break pointy3/11
12/15Utrzymane gemy serwisowe11/15
64%Punkty wygrane przy serwisie61%
39%Punkty wygrane przy returnie36%
96Wszystkie wygrane punkty86

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

L. RaquilletTourG. Boitan
Punkty wygrane przy serwisie55%62%63%
Punkty wygrane przy returnie40%38%37%
Utrzymane gemy serwisowe60%76%78%
Przełamania29%24%20%
Asy na gem serwisowy0,220,40
Podwójne błędy na gem0,260,42
Sety z tie-breakiem4%11%
Wygrane tie-breaki0/26/8
Wygrane bez straty seta33%75%
Mecze w próbie2329

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Leo Raquillet

  • 15.09.26PYanis Ghazouani Durand#509Challenger Rennes · R321:6 4:6
  • 07.09.26PYanis Ghazouani Durand#509Challenger Cassis · Q21:6 3:6
  • 06.09.26WMatteo Covato#742Challenger Cassis · Q16:2 6:2
  • 17.08.26PBenjamin Hassan#500Challenger Sion · Q23:6 6:2 5:7
  • 16.08.26WAdrien BerrutChallenger Sion · Q14:6 6:3 6:0
  • 02.08.26POskari Paldanius#787Challenger Grodzisk Mazowiecki · Q16:3 0:6 5:7
  • 26.07.26PGeorgii Kravchenko#313Challenger Liberec · Q16:3 3:6 4:6
  • 12.07.26PJan Kumstat#191Challenger Bunschoten · Q16:7 4:6
  • 07.07.26PLorenzo Giustino#216Challenger Liege · R323:6 6:4 2:6
  • 06.07.26WFranco Ribero#711Challenger Liege · Q23:6 6:4 6:3

Gabi Adrian Boitan

  • 20.09.26PVadym Ursu#405Challenger Saint Tropez · Q16:3 6:7 1:6
  • 09.09.26PHarold Mayot#186Challenger Istanbul 3 · R167:6 3:6 2:6
  • 08.09.26WAlex Hernandez#484Challenger Istanbul 3 · R327:6 6:4
  • 07.09.26WErgi Kirkin#656Challenger Istanbul 3 · Q26:3 6:4
  • 06.09.26WZiya Ayberk AydinChallenger Istanbul 3 · Q16:1 6:0
  • 01.09.26PMark Lajal#149Challenger Manacor · Q24:6 1:6
  • 31.08.26WLui Maxted#394Challenger Manacor · Q16:1 6:1
  • 25.08.26PInaki Montes-de la Torre#175Challenger Roehampton 2 · R326:3 3:6 3:6
  • 20.08.26PLui Maxted#394Challenger Roehampton · QF5:7 4:6
  • 19.08.26WAlastair Gray#292Challenger Roehampton · R164:6 6:3 6:2

Elo w ostatnim roku

Leo RaquilletGabi Adrian Boitan

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

L. RaquilletG. Boitan
Kort twardy1–713%8–850%
Kort ziemny5–1033%4–931%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.