Challenger AntofagastaChallenger 75Ćwierćfinałziemnado 2 wygranych setówkwalifikacje

Pucinelli de Almeida – Reis Da Silva 0:2: wynik i nasze typy

·

Matheus Pucinelli de AlmeidaATP #255Elo 1767ziemna 1779
0:2koniec4:6 6:7(1)
Joao Lucas Reis Da SilvaATP #230Elo 1699ziemna 1708

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Tie-break w meczu: nieNietrafiony75%

Skąd liczba: sam rynek 69% → z profilem zawodników 75%

Bez tie-breaka w ostatnich meczach: Pucinelli de Almeida 16 z 20, Reis Da Silva 16 z 20 (średnio 73% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Matheus Pucinelli de Almeida63%
Joao Lucas Reis Da Silva37%

Elo: M. Pucinelli de Almeida 60% · J. Reis Da Silva 40%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Pucinelli de Almeida41%
2:1 M. Pucinelli de Almeida23%
2:1 J. Reis Da Silva16%
2:0 J. Reis Da Silva21%

1. set

Matheus Pucinelli de Almeida60%
Joao Lucas Reis Da Silva40%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,0 · 51%rynek (bez marży): 50%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,5

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,569%31%68%
19,561%39%59%
20,555%45%52%
21,549%51%47%
22,543%57%40%
23,540%61%36%
24,536%64%34%

Próba: 4714 meczów

Handicap gemów

Matheus Pucinelli de Almeida −3,547%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break25%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 0:2
  • Suma gemów Poniżej 22,0nie weszło · 23 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Matheus Pucinelli de AlmeidaJoao Lucas Reis Da Silva
2Asy0
3Podwójne błędy3
65%1. serwis trafiony60%
61%Punkty po 1. serwisie64%
50%Punkty po 2. serwisie68%
2/5Wykorzystane break pointy3/5
8/11Utrzymane gemy serwisowe9/11
57%Punkty wygrane przy serwisie66%
34%Punkty wygrane przy returnie43%
63Wszystkie wygrane punkty75

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. Pucinelli de AlmeidaTourJ. Reis Da Silva
Punkty wygrane przy serwisie61%62%62%
Punkty wygrane przy returnie44%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe74%76%74%
Przełamania35%24%24%
Asy na gem serwisowy0,190,26
Podwójne błędy na gem0,250,15
Sety z tie-breakiem10%10%
Wygrane tie-breaki5/136/14
Wygrane bez straty seta62%68%
Mecze w próbie5358

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Matheus Pucinelli de Almeida

Joao Lucas Reis Da Silva

Elo w ostatnim roku

Matheus Pucinelli de AlmeidaJoao Lucas Reis Da Silva

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. Pucinelli de AlmeidaJ. Reis Da Silva
Kort twardy3–443%0–20%
Kort ziemny31–1567%28–2751%
Trawa0–00–10%

Mecze bezpośrednie

M. Pucinelli de Almeida 2 – 0 J. Reis Da Silva

  • 30.09.26Wygrał: Matheus Pucinelli de Almeida6:3 4:6 6:3
  • 24.09.25Wygrał: Matheus Pucinelli de Almeida6:0 3:6 6:4

Droga w turnieju

Matheus Pucinelli de Almeida

Joao Lucas Reis Da Silva