Przejdź do treści
WTA TokyoWTA 500Ćwierćfinałtwardado 2 wygranych setówkwalifikacje

Pohankova – Parks 2:0: wynik i nasze typy

·

Mia PohankovaWTA #144Elo 1877twarda 1879
2:0koniec7:6(3) 6:3
Alycia ParksWTA #65Elo 1698twarda 1698

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: PohankovaTrafiony62%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Pohankova wygrała 1. seta w 11 z 20 ostatnich meczów, Parks przegrała 1. seta w 13 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: PohankovaTrafiony67%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 67%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Pohankova wygrała 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Wynik w setach: Pohankova 2:0Trafiony44%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Pohankova wygrała 2:0 w 10 z 20 ostatnich meczów, Parks przegrała 0:2 w 9 z 20 ostatnich meczów (średnio 33% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Mia Pohankova67%
Alycia Parks33%

Elo: M. Pohankova 74% · A. Parks 26%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Pohankova44%
2:1 M. Pohankova21%
2:1 A. Parks15%
2:0 A. Parks20%

1. set

Mia Pohankova62%
Alycia Parks38%
Pełny dystans (3. set)
tak37%
nie63%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21.5 · 53%rynek (bez marży): 51%

Linia 21.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18.568%32%64%
19.560%40%56%
20.553%47%49%
21.547%53%44%
22.541%59%38%
23.537%63%34%
24.535%65%32%

Próba: 2189 meczów

Handicap gemów

M. Pohankova −3.551%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break25%

średnia touru 22%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Poniżej 21.5nie weszło · 22 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Mia PohankovaAlycia Parks
1Asy3
3Podwójne błędy9
55%1. serwis trafiony59%
72%Punkty po 1. serwisie79%
51%Punkty po 2. serwisie39%
3/4Wykorzystane break pointy2/6
9/11Utrzymane gemy serwisowe7/10
63%Punkty wygrane przy serwisie63%
38%Punkty wygrane przy returnie37%
70Wszystkie wygrane punkty64

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. PohankovaTourA. Parks
Punkty wygrane przy serwisie58%56%58%
Punkty wygrane przy returnie44%44%41%
Utrzymane gemy serwisowe69%63%68%
Przełamania34%37%30%
Asy na gem serwisowy0,390,55
Podwójne błędy na gem0,270,58
Sety z tie-breakiem11%10%
Wygrane tie-breaki4/612/17
Wygrane bez straty seta86%62%
Mecze w próbie2474

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Mia Pohankova

Alycia Parks

Elo w ostatnim roku

Mia PohankovaAlycia Parks

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. PohankovaA. Parks
Kort twardy12–571%26–2551%
Kort ziemny0–20%10–856%
Trawa2–340%1–420%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Mia Pohankova

Alycia Parks