ATP ShanghaiMasters 10001/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Paul – Vacherot 2:0: wynik i nasze typy

·

Tommy PaulATP #18Elo 2114twarda 2063
2:0koniec6:4 6:2
Valentin VacherotATP #14Elo 2028twarda 1995

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 21.5Nietrafiony63%

Skąd liczba: sam rynek 59% → z profilem zawodników 63%

Ponad 21,5 gema w ostatnich meczach: Paul 13 z 20, Vacherot 15 z 20 (średnio 54% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 25.5Nietrafiony42%

Skąd liczba: sam rynek 39% → z profilem zawodników 42%

Ponad 25,5 gema w ostatnich meczach: Paul 9 z 20, Vacherot 10 z 20 (średnio 34% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Tommy Paul60%
Valentin Vacherot40%

Elo: T. Paul 60% · V. Vacherot 40%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 T. Paul37%
2:1 T. Paul21%
2:1 V. Vacherot18%
2:0 V. Vacherot23%

1. set

Tommy Paul57%
Valentin Vacherot43%
Pełny dystans (3. set)
tak40%
nie60%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 23,0 · 49%rynek (bez marży): 49%

Linia 23,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
20,571%30%60%
21,563%37%54%
22,557%43%46%
23,549%51%39%
24,544%56%38%
25,542%58%35%
26,538%62%30%

Próba: 5803 meczów

Handicap gemów

Tommy Paul −2,548%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break51%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Ponad 23,0nie weszło · 18 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Tommy PaulValentin Vacherot
4Asy9
0Podwójne błędy1
63%1. serwis trafiony61%
74%Punkty po 1. serwisie54%
48%Punkty po 2. serwisie50%
4/6Wykorzystane break pointy1/7
8/9Utrzymane gemy serwisowe5/9
65%Punkty wygrane przy serwisie53%
47%Punkty wygrane przy returnie36%
67Wszystkie wygrane punkty52

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

T. PaulTourV. Vacherot
Punkty wygrane przy serwisie67%62%67%
Punkty wygrane przy returnie38%38%34%
Utrzymane gemy serwisowe84%76%84%
Przełamania24%24%18%
Asy na gem serwisowy0,510,73
Podwójne błędy na gem0,150,26
Sety z tie-breakiem17%21%
Wygrane tie-breaki14/2712/22
Wygrane bez straty seta54%52%
Mecze w próbie5741

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Tommy Paul

Valentin Vacherot

Elo w ostatnim roku

Tommy PaulValentin Vacherot

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

T. PaulV. Vacherot
Kort twardy22–1265%17–1455%
Kort ziemny11–473%6–460%
Trawa6–275%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Tommy Paul

Valentin Vacherot