Challenger CaliChallenger 751/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Pacheco Mendez – Rodriguez Taverna 1:2: wynik i nasze typy

·

Rodrigo Pacheco MendezATP #263Elo 1725ziemna 1653
1:2koniec6:7(6) 7:6(6) 6:7(4)
Santiago Rodriguez TavernaATP #443Elo 1576ziemna 1583

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: poniżej 22.5Nietrafiony58%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Rodriguez Taverna: 6 meczów z rzędu poniżej 22,5 gema

Inne typy

  • Liczba setów: poniżej 2.5Nietrafiony65%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Rodriguez Taverna: 6 meczów z rzędu bez decydującego seta

  • Tie-break w meczu: nieNietrafiony71%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Rodriguez Taverna: 8 meczów z rzędu bez tie-breaka

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 19.5Nietrafiony38%

Skąd liczba: sam rynek 40% → z profilem zawodników 38%

Rodriguez Taverna: 6 meczów z rzędu poniżej 19,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Rodrigo Pacheco Mendez73%
Santiago Rodriguez Taverna27%

Elo: R. Pacheco Mendez 60% · S. Rodriguez Taverna 40%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 R. Pacheco Mendez50%
2:1 R. Pacheco Mendez23%
2:1 S. Rodriguez Taverna13%
2:0 S. Rodriguez Taverna15%

1. set

Rodrigo Pacheco Mendez67%
Santiago Rodriguez Taverna33%
Pełny dystans (3. set)
tak35%
nie65%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21,5 · 51%rynek (bez marży): 50%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,7

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,572%28%68%
19,563%37%59%
20,555%45%52%
21,550%51%46%
22,543%57%40%
23,538%62%36%
24,536%65%34%

Próba: 3425 meczów

Handicap gemów

Rodrigo Pacheco Mendez −4,546%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break30%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 1:2
  • Suma gemów Poniżej 21,5nie weszło · 39 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Rodrigo Pacheco MendezSantiago Rodriguez Taverna
3Asy16
6Podwójne błędy8
63%1. serwis trafiony52%
69%Punkty po 1. serwisie84%
60%Punkty po 2. serwisie54%
3/7Wykorzystane break pointy3/17
15/18Utrzymane gemy serwisowe15/18
65%Punkty wygrane przy serwisie70%
30%Punkty wygrane przy returnie35%
126Wszystkie wygrane punkty133

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

R. Pacheco MendezTourS. Rodriguez Taverna
Punkty wygrane przy serwisie64%62%61%
Punkty wygrane przy returnie38%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe81%76%73%
Przełamania23%24%24%
Asy na gem serwisowy0,430,35
Podwójne błędy na gem0,260,22
Sety z tie-breakiem14%18%
Wygrane tie-breaki4/1611/19
Wygrane bez straty seta67%43%
Mecze w próbie5144

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Rodrigo Pacheco Mendez

  • 14.10.26PHugo Dellien#118Challenger Santa Cruz 2 · R163:6 5:7
  • 12.10.26WJuan Estevez#350Challenger Santa Cruz 2 · R326:3 4:6 6:3
  • 20.09.26PIlia Simakin#143Challenger Phan Thiet 4 · F7:6 4:6 3:6
  • 19.09.26WMoise Kouame#194Challenger Phan Thiet 4 · SF2:6 6:3 6:4
  • 18.09.26WPhilip Sekulic#339Challenger Phan Thiet 4 · QF6:4 6:4
  • 16.09.26WArthur Weber#403Challenger Phan Thiet 4 · R166:4 6:2
  • 14.09.26WSergio Callejon Hernando#479Challenger Phan Thiet 4 · R326:3 7:5
  • 08.09.26PMax Purcell#636Challenger Phan Thiet 3 · R323:6 4:6
  • 28.08.26PAndres Andrade#224Challenger Kingston 2 · SF3:6 6:3 4:6
  • 27.08.26WMiguel Tobon#466Challenger Kingston 2 · QF6:2 6:4

Santiago Rodriguez Taverna

  • 19.10.26WSergio Luis Hernandez RamirezChallenger Cali · Q26:4 6:2
  • 18.10.26WFelipe de DiosChallenger Cali · Q16:1 6:1
  • 12.10.26PMaximo Zeitune#509Challenger Santa Cruz 2 · Q21:6 4:6
  • 11.10.26WNicolas CiancagliniChallenger Santa Cruz 2 · Q16:2 6:1
  • 22.09.26PPedro Boscardin Dias#282Challenger Buenos Aires 2 · R323:6 1:6
  • 21.09.26WFermin Tenti#865Challenger Buenos Aires 2 · Q26:1 7:5
  • 20.09.26WNicolas BrunaChallenger Buenos Aires 2 · Q16:4 4:6 6:2
  • 14.09.26PRobert Strombachs#346Challenger Szczecin · Q20:6 2:6
  • 13.09.26WOscar Jose Gutierrez#701Challenger Szczecin · Q16:2 7:6
  • 10.09.26PHenrique Rocha#105Challenger Seville · R164:6 1:6

Elo w ostatnim roku

Rodrigo Pacheco MendezSantiago Rodriguez Taverna

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

R. Pacheco MendezS. Rodriguez Taverna
Kort twardy19–1458%0–0
Kort ziemny8–1044%21–2348%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Rodrigo Pacheco Mendez

Pierwszy mecz w tym turnieju.

Santiago Rodriguez Taverna