Challenger Santa Cruz 2Challenger 751/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Pacheco Mendez – Estevez 2:1: wynik i nasze typy

·

Rodrigo Pacheco MendezATP #266Elo 1731ziemna 1650
2:1koniec6:3 4:6 6:3
Juan EstevezATP #360Elo 1496ziemna 1501

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: Pacheco MendezTrafiony68%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Pacheco Mendez wygrał 1. seta w 11 z 20 ostatnich meczów, Estevez przegrał 1. seta w 13 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: Pacheco MendezTrafiony75%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 75%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Pacheco Mendez wygrał 7 z 10 ostatnich meczów; Estevez przegrał 7 z 10 ostatnich meczów

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Rodrigo Pacheco Mendez77%
Juan Estevez24%

Elo: R. Pacheco Mendez 70% · J. Estevez 30%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 R. Pacheco Mendez53%
2:1 R. Pacheco Mendez23%
2:1 J. Estevez12%
2:0 J. Estevez13%

1. set

Rodrigo Pacheco Mendez70%
Juan Estevez30%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie66%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 20,5 · 50%rynek (bez marży): 51%

Linia 20,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 21,9

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17,574%26%76%
18,564%36%68%
19,556%44%59%
20,550%50%52%
21,544%56%47%
22,538%62%40%
23,535%65%36%

Próba: 2895 meczów

Handicap gemów

Rodrigo Pacheco Mendez −4,550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break23%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Poniżej 20,5nie weszło · 28 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Rodrigo Pacheco MendezJuan Estevez
7Asy1
5Podwójne błędy3
57%1. serwis trafiony76%
77%Punkty po 1. serwisie60%
50%Punkty po 2. serwisie61%
4/14Wykorzystane break pointy2/5
12/14Utrzymane gemy serwisowe10/14
66%Punkty wygrane przy serwisie60%
40%Punkty wygrane przy returnie35%
93Wszystkie wygrane punkty86

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

R. Pacheco MendezTourJ. Estevez
Punkty wygrane przy serwisie65%62%58%
Punkty wygrane przy returnie38%38%44%
Utrzymane gemy serwisowe82%76%68%
Przełamania23%24%34%
Asy na gem serwisowy0,420,14
Podwójne błędy na gem0,260,21
Sety z tie-breakiem14%12%
Wygrane tie-breaki4/175/10
Wygrane bez straty seta67%82%
Mecze w próbie5136

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Rodrigo Pacheco Mendez

  • 20.09.26PIlia Simakin#154Challenger Phan Thiet 4 · F7:6 4:6 3:6
  • 19.09.26WMoise Kouame#201Challenger Phan Thiet 4 · SF2:6 6:3 6:4
  • 18.09.26WPhilip Sekulic#363Challenger Phan Thiet 4 · QF6:4 6:4
  • 16.09.26WArthur Weber#409Challenger Phan Thiet 4 · R166:4 6:2
  • 14.09.26WSergio Callejon Hernando#522Challenger Phan Thiet 4 · R326:3 7:5
  • 08.09.26PMax Purcell#685Challenger Phan Thiet 3 · R323:6 4:6
  • 28.08.26PAndres Andrade#203Challenger Kingston 2 · SF3:6 6:3 4:6
  • 27.08.26WMiguel Tobon#506Challenger Kingston 2 · QF6:2 6:4
  • 26.08.26WMario Gonzalez Fernandez#648Challenger Kingston 2 · R166:3 6:3
  • 25.08.26WPaul Jubb#440Challenger Kingston 2 · R326:4 6:4

Juan Estevez

Elo w ostatnim roku

Rodrigo Pacheco MendezJuan Estevez

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

R. Pacheco MendezJ. Estevez
Kort twardy19–1458%0–0
Kort ziemny8–1044%17–2046%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.