Przejdź do treści
Challenger NingboChallenger 751/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Milic – Uchida 0:2: wynik i nasze typy

·

Ognjen MilicATP #362Elo 1524twarda 1559
0:2koniec6:7(4) 2:6
Kaichi UchidaATP #420Elo 1432twarda 1435

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Tie-break w meczu: nieNietrafiony63%

Skąd liczba: sam rynek 66% → z profilem zawodników 63%

Bez tie-breaka w ostatnich meczach: Milic 14 z 20, Uchida 18 z 20 (średnio 68% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: MilicNietrafiony68%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 68%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Uchida przegrał 8 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Wynik w setach: Milic 2:0Nietrafiony45%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Milic wygrał 2:0 w 4 z 20 ostatnich meczów, Uchida przegrał 0:2 w 15 z 20 ostatnich meczów (średnio 33% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Ognjen Milic68%
Kaichi Uchida32%

Elo: O. Milic 67% · K. Uchida 33%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 O. Milic45%
2:1 O. Milic22%
2:1 K. Uchida14%
2:0 K. Uchida19%

1. set

Ognjen Milic63%
Kaichi Uchida37%
Pełny dystans (3. set)
tak36%
nie64%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22.0 · 48%rynek (bez marży): 48%

Linia 22.0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19.568%32%62%
20.560%40%54%
21.554%46%49%
22.548%53%42%
23.541%59%37%
24.538%62%35%
25.535%65%32%

Próba: 5153 meczów

Handicap gemów

O. Milic −3.549%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break37%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 0:2
  • Suma gemów Ponad 22.0nie weszło · 21 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Ognjen MilicKaichi Uchida
8Asy10
2Podwójne błędy2
54%1. serwis trafiony58%
82%Punkty po 1. serwisie83%
46%Punkty po 2. serwisie53%
0/7Wykorzystane break pointy2/7
8/10Utrzymane gemy serwisowe10/10
66%Punkty wygrane przy serwisie71%
29%Punkty wygrane przy returnie34%
61Wszystkie wygrane punkty72

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

O. MilicTourK. Uchida
Punkty wygrane przy serwisie60%62%63%
Punkty wygrane przy returnie38%38%34%
Utrzymane gemy serwisowe73%76%77%
Przełamania27%24%18%
Asy na gem serwisowy0,430,57
Podwójne błędy na gem0,320,23
Sety z tie-breakiem13%14%
Wygrane tie-breaki3/97/14
Wygrane bez straty seta43%69%
Mecze w próbie2944

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Ognjen Milic

Kaichi Uchida

Elo w ostatnim roku

Ognjen MilicKaichi Uchida

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

O. MilicK. Uchida
Kort twardy8–657%16–2440%
Kort ziemny6–940%0–20%
Trawa0–00–30%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.