Challenger FlorenceChallenger 501/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Milev – Giustino 2:1: wynik i nasze typy

·

Yanaki MilevATP #535Elo 1732ziemna 1727
2:1koniec6:1 6:7(3) 6:3
Lorenzo GiustinoATP #231Elo 1718ziemna 1710

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 19.5Trafiony61%

Skąd liczba: sam rynek 65% → z profilem zawodników 61%

Ponad 19,5 gema w ostatnich meczach: Milev 13 z 20, Giustino 15 z 20 (średnio 59% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: GiustinoNietrafiony62%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 62%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Giustino wygrał 7 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 23.5Trafiony40%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Giustino: 4 mecze z rzędu ponad 23,5 gema; Ponad 23,5 gema w ostatnich meczach: Milev 8 z 20, Giustino 11 z 20 (średnio 36% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Yanaki Milev38%
Lorenzo Giustino62%

Elo: Y. Milev 52% · L. Giustino 48%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 Y. Milev21%
2:1 Y. Milev16%
2:1 L. Giustino22%
2:0 L. Giustino41%

1. set

Yanaki Milev40%
Lorenzo Giustino60%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,0 · 52%rynek (bez marży): 51%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,569%31%68%
19,561%39%59%
20,555%45%52%
21,548%52%46%
22,543%57%40%
23,540%61%36%
24,536%64%34%

Próba: 4804 meczów

Handicap gemów

Lorenzo Giustino −2,553%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break25%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Poniżej 22,0nie weszło · 29 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Yanaki MilevLorenzo Giustino
3Asy4
4Podwójne błędy4
53%1. serwis trafiony58%
67%Punkty po 1. serwisie67%
53%Punkty po 2. serwisie32%
6/11Wykorzystane break pointy3/13
12/15Utrzymane gemy serwisowe7/13
60%Punkty wygrane przy serwisie52%
48%Punkty wygrane przy returnie40%
120Wszystkie wygrane punkty100

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

Y. MilevTourL. Giustino
Punkty wygrane przy serwisie59%62%61%
Punkty wygrane przy returnie42%38%39%
Utrzymane gemy serwisowe73%76%76%
Przełamania31%24%26%
Asy na gem serwisowy0,230,35
Podwójne błędy na gem0,310,29
Sety z tie-breakiem9%17%
Wygrane tie-breaki3/517/28
Wygrane bez straty seta60%63%
Mecze w próbie2371

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Yanaki Milev

Lorenzo Giustino

Elo w ostatnim roku

Yanaki MilevLorenzo Giustino

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

Y. MilevL. Giustino
Kort twardy0–016–964%
Kort ziemny15–865%24–2153%
Trawa0–00–10%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Yanaki Milev

Lorenzo Giustino

Pierwszy mecz w tym turnieju.