Przejdź do treści
ATP Vienna5002. runda kwalifikacjitwarda, halado 2 wygranych setówkwalifikacje

Mannarino – Molcan 2:0: wynik i nasze typy

·

Adrian MannarinoATP #73Elo 1862twarda 1840
2:0koniec7:5 6:2
Alex MolcanATP #80Elo 1938twarda 1868

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Tie-break w meczu: nieTrafiony57%

Skąd liczba: sam rynek 59% → z profilem zawodników 57%

Bez tie-breaka w ostatnich meczach: Mannarino 12 z 20, Molcan 18 z 20 (średnio 61% meczów); Molcan: 5 meczów z rzędu bez tie-breaka

Inne typy

  • Liczba gemów: poniżej 25.5Trafiony61%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Molcan: 5 meczów z rzędu poniżej 25,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Adrian Mannarino38%
Alex Molcan62%

Elo: A. Mannarino 46% · A. Molcan 54%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 A. Mannarino22%
2:1 A. Mannarino18%
2:1 A. Molcan22%
2:0 A. Molcan39%

1. set

Adrian Mannarino42%
Alex Molcan58%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22.0 · 52%rynek (bez marży): 52%

Linia 22.0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 24,2

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19.573%27%68%
20.565%35%60%
21.560%40%54%
22.552%48%46%
23.545%55%40%
24.542%58%38%
25.539%61%35%

Próba: 5843 meczów

Handicap gemów

A. Molcan −2.550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break43%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:0
  • Suma gemów Ponad 22.0nie weszło · 20 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Adrian MannarinoAlex Molcan
7Asy4
1Podwójne błędy0
70%1. serwis trafiony65%
71%Punkty po 1. serwisie63%
38%Punkty po 2. serwisie36%
5/7Wykorzystane break pointy2/3
8/10Utrzymane gemy serwisowe5/10
61%Punkty wygrane przy serwisie53%
47%Punkty wygrane przy returnie39%
72Wszystkie wygrane punkty60

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

A. MannarinoTourA. Molcan
Punkty wygrane przy serwisie63%62%63%
Punkty wygrane przy returnie35%38%40%
Utrzymane gemy serwisowe75%76%79%
Przełamania18%24%27%
Asy na gem serwisowy0,400,34
Podwójne błędy na gem0,170,15
Sety z tie-breakiem18%10%
Wygrane tie-breaki14/267/13
Wygrane bez straty seta46%59%
Mecze w próbie5954

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Adrian Mannarino

Alex Molcan

Elo w ostatnim roku

Adrian MannarinoAlex Molcan

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

A. MannarinoA. Molcan
Kort twardy18–2245%8–850%
Kort ziemny0–80%23–1070%
Trawa6–555%3–260%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Adrian Mannarino

Alex Molcan