Przejdź do treści
Challenger TaipeiChallenger 1251. runda kwalifikacjitwarda, halado 2 wygranych setówkwalifikacje

Langmo – Sultanov 2:0: wynik i nasze typy

·

Christian LangmoATP #514Elo 1540twarda 1516
2:0koniec7:6(6) 6:3
Khumoyun SultanovATP #416Elo 1598twarda 1596

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: SultanovNietrafiony62%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Langmo przegrał 1. seta w 12 z 20 ostatnich meczów, Sultanov wygrał 1. seta w 14 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Inne typy

  • Liczba gemów: powyżej 21.5Trafiony56%

    Skąd liczba: sam rynek 53% → z profilem zawodników 56%

    Ponad 21,5 gema w ostatnich meczach: Langmo 14 z 20, Sultanov 11 z 20 (średnio 49% meczów)

Dla odważnych
Wynik w setach: Sultanov 2:0Nietrafiony44%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Langmo przegrał 0:2 w 8 z 20 ostatnich meczów, Sultanov wygrał 2:0 w 11 z 20 ostatnich meczów (średnio 33% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Christian Langmo33%
Khumoyun Sultanov67%

Elo: C. Langmo 39% · K. Sultanov 61%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 C. Langmo19%
2:1 C. Langmo15%
2:1 K. Sultanov22%
2:0 K. Sultanov44%

1. set

Christian Langmo38%
Khumoyun Sultanov62%
Pełny dystans (3. set)
tak37%
nie63%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22.5 · 50%rynek (bez marży): 47%

Linia 22.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19.571%29%62%
20.563%37%54%
21.556%44%49%
22.550%50%42%
23.544%56%37%
24.539%61%35%
25.537%63%32%

Próba: 5389 meczów

Handicap gemów

K. Sultanov −3.548%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break42%

średnia touru 32%

Bukmacherzy nie wystawiają w tym meczu zakładu na tie-break.

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:0
  • Suma gemów Ponad 22.5nie weszło · 22 gemów
  • Handicap gemówniepokryty

Statystyki meczu

Christian LangmoKhumoyun Sultanov
19Asy6
3Podwójne błędy1
73%1. serwis trafiony57%
85%Punkty po 1. serwisie88%
56%Punkty po 2. serwisie54%
1/3Wykorzystane break pointy0/1
11/11Utrzymane gemy serwisowe9/10
77%Punkty wygrane przy serwisie73%
27%Punkty wygrane przy returnie23%
67Wszystkie wygrane punkty59

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

C. LangmoTourK. Sultanov
Punkty wygrane przy serwisie63%62%66%
Punkty wygrane przy returnie35%38%39%
Utrzymane gemy serwisowe80%76%83%
Przełamania19%24%25%
Asy na gem serwisowy0,570,62
Podwójne błędy na gem0,260,20
Sety z tie-breakiem18%18%
Wygrane tie-breaki12/246/9
Wygrane bez straty seta73%87%
Mecze w próbie5723

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Christian Langmo

  • 27.10.26PAleksandar Vukic#116Challenger Seoul · R322:6 1:6
  • 26.10.26WSanhui Shin#625Challenger Seoul · Q26:2 3:6 6:3
  • 25.10.26WYusuke Takahashi#772Challenger Seoul · Q13:6 6:4 7:5
  • 12.10.26PDurasovic#485Challenger Olbia · Q24:6 6:3 5:7
  • 11.10.26WPyotr Nesterov#285Challenger Olbia · Q16:2 6:1
  • 06.10.26PLorenzo Giustino#229Challenger Palermo · R324:6 1:6
  • 05.10.26WOleksandr Ovcharenko#623Challenger Palermo · Q26:7 7:6 6:3
  • 04.10.26WDominik Recek#948Challenger Palermo · Q17:6 6:4
  • 28.09.26PGoncalo Marques#585Challenger Porto 2 · Q26:7 6:7
  • 27.09.26WEliakim Coulibaly#376Challenger Porto 2 · Q17:5 4:6 6:4

Khumoyun Sultanov

Elo w ostatnim roku

Christian LangmoKhumoyun Sultanov

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

C. LangmoK. Sultanov
Kort twardy18–2542%13–765%
Kort ziemny8–657%2–167%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.