Challenger OlbiaChallenger 1752. runda kwalifikacjitwardado 2 wygranych setówkwalifikacje

Langmo – Durasovic 1:2: wynik i nasze typy

·

Christian LangmoATP #534Elo 1539twarda 1511
1:2koniec4:6 6:3 5:7
DurasovicATP #465Elo 1528twarda 1545

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 21.5Trafiony56%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Ponad 21,5 gema w ostatnich meczach: Langmo 14 z 20, Durasovic 12 z 20 (średnio 49% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Christian Langmo55%
Durasovic45%

Elo: C. Langmo 45% · Durasovic 55%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 C. Langmo36%
2:1 C. Langmo21%
2:1 Durasovic17%
2:0 Durasovic27%

1. set

Christian Langmo55%
Durasovic45%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,5 · 51%rynek (bez marży): 46%

Linia 22,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,571%29%62%
20,563%38%54%
21,556%44%49%
22,550%51%42%
23,543%57%37%
24,540%60%35%
25,537%63%32%

Próba: 5541 meczów

Handicap gemów

Christian Langmo −1,551%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break39%

średnia touru 32%

Bukmacherzy nie wystawiają w tym meczu zakładu na tie-break.

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 1:2
  • Suma gemów Poniżej 22,5nie weszło · 31 gemów
  • Handicap gemówniepokryty

Statystyki meczu

Christian LangmoDurasovic
6Asy8
1Podwójne błędy7
67%1. serwis trafiony57%
70%Punkty po 1. serwisie71%
49%Punkty po 2. serwisie54%
2/7Wykorzystane break pointy3/7
13/16Utrzymane gemy serwisowe13/15
63%Punkty wygrane przy serwisie64%
37%Punkty wygrane przy returnie37%
97Wszystkie wygrane punkty98

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

C. LangmoTourDurasovic
Punkty wygrane przy serwisie64%62%61%
Punkty wygrane przy returnie35%38%38%
Utrzymane gemy serwisowe81%76%74%
Przełamania19%24%24%
Asy na gem serwisowy0,580,51
Podwójne błędy na gem0,270,24
Sety z tie-breakiem20%18%
Wygrane tie-breaki12/246/17
Wygrane bez straty seta79%47%
Mecze w próbie5338

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Christian Langmo

Durasovic

  • 11.10.26WMario Gonzalez Fernandez#648Challenger Olbia · Q17:6 7:5
  • 29.09.26PUgo Blanchet#305Challenger Mouilleron-le-Captif · R323:6 4:6
  • 28.09.26WManas Dhamne#402Challenger Mouilleron-le-Captif · Q24:6 6:2 6:2
  • 27.09.26WMatisse Bobichon#571Challenger Mouilleron-le-Captif · Q16:4 6:4
  • 31.08.26PSergio Callejon Hernando#522Challenger Manacor · Q13:6 4:6
  • 25.08.26POliver Bonding#714Challenger Roehampton 2 · R323:6 4:6
  • 19.08.26PLucas Poullain#322Challenger Roehampton · R164:6 2:6
  • 17.08.26WManas Dhamne#402Challenger Roehampton · R326:4 4:6 6:3
  • 05.08.26PAndrea Guerrieri#165Challenger Grodzisk Mazowiecki · R164:6 6:4 2:6
  • 04.08.26WMichael Geerts#345Challenger Grodzisk Mazowiecki · R326:7 6:2 6:2

Elo w ostatnim roku

Christian LangmoDurasovic

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

C. LangmoDurasovic
Kort twardy16–2341%13–1645%
Kort ziemny8–657%2–722%

Mecze bezpośrednie

C. Langmo 0 – 1 Durasovic

  • 07.08.22Wygrał: Durasovic4:6 6:7

Droga w turnieju

Christian Langmo

Durasovic