Challenger CataniaChallenger 501. runda kwalifikacjiziemnado 2 wygranych setówkwalifikacje

Lagutin – Parisca Romera 2:0: wynik i nasze typy

·

Pavel LagutinATP #410Elo 1671ziemna 1664
2:0koniec6:3 6:0
Ignacio Parisca RomeraATP #650Elo 1489ziemna 1479

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: poniżej 21.5Trafiony57%

Skąd liczba: sam rynek 51% → z profilem zawodników 57%

Poniżej 21,5 gema w ostatnich meczach: Lagutin 10 z 16, Parisca Romera 9 z 12 (średnio 53% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: LagutinTrafiony73%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 73%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Lagutin wygrał 7 z 10 ostatnich meczów

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Pavel Lagutin73%
Ignacio Parisca Romera27%

Elo: P. Lagutin 74% · I. Parisca Romera 26%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 P. Lagutin50%
2:1 P. Lagutin23%
2:1 I. Parisca Romera13%
2:0 I. Parisca Romera15%

1. set

Pavel Lagutin67%
Ignacio Parisca Romera33%
Pełny dystans (3. set)
tak36%
nie64%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 19,5 · 56%rynek (bez marży): 50%

Linia 19,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 21,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17,573%28%76%
18,563%37%68%
19,556%44%59%
20,550%50%52%
21,543%57%47%
22,538%62%40%
23,536%64%36%

Próba: 3452 meczów

Handicap gemów

Pavel Lagutin −4,545%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break20%

średnia touru 27%

Bukmacherzy nie wystawiają w tym meczu zakładu na tie-break.

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Ponad 19,5nie weszło · 15 gemów
  • Handicap gemówpokryty

Statystyki meczu

Pavel LagutinIgnacio Parisca Romera
—Asy—
1Podwójne błędy5
78%1. serwis trafiony49%
74%Punkty po 1. serwisie61%
56%Punkty po 2. serwisie21%
6/9Wykorzystane break pointy1/2
6/7Utrzymane gemy serwisowe2/8
70%Punkty wygrane przy serwisie40%
60%Punkty wygrane przy returnie30%
56Wszystkie wygrane punkty31

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

P. LagutinTourI. Parisca Romera
Punkty wygrane przy serwisie61%62%62%
Punkty wygrane przy returnie44%38%43%
Utrzymane gemy serwisowe72%76%76%
Przełamania38%24%34%
Asy na gem serwisowy0,120,21
Podwójne błędy na gem0,200,30
Sety z tie-breakiem13%11%
Wygrane tie-breaki4/50/3
Wygrane bez straty seta58%86%
Mecze w próbie1712

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Pavel Lagutin

  • 22.09.26PIliyan Radulov#574Challenger Plovdiv 4 · R325:7 2:6
  • 21.09.26WSvyatoslav Gulin#572Challenger Plovdiv 4 · Q27:6 3:0
  • 20.09.26WRares Teodor Pieleanu#800Challenger Plovdiv 4 · Q16:3 6:0
  • 16.09.26PAlejandro Moro Canas#233Challenger Biella · R164:6 3:6
  • 15.09.26WEnrico Dalla Valle#319Challenger Biella · R323:6 7:6 6:3
  • 14.09.26WMaximilian MartererChallenger Biella · Q26:2 6:2
  • 13.09.26WMatthieu RoehrichChallenger Biella · Q16:1 6:0
  • 10.09.26PMax Alcala Gurri#138Challenger Seville · R167:6 2:6 6:7
  • 08.09.26WVilius Gaubas#141Challenger Seville · R326:2 3:6 6:0
  • 07.09.26WTiago Pereira#339Challenger Seville · Q26:4 5:7 6:0

Ignacio Parisca Romera

  • 05.10.26PFilippo Moroni#856Challenger Palermo · Q26:7 7:5 6:7
  • 04.10.26WGabriel Ghetu#570Challenger Palermo · Q16:0 6:0
  • 27.09.26PFranco Agamenone#378Challenger Bari · Q16:2 3:6 2:6
  • 03.09.26PYanaki Milev#619Challenger Plovdiv 3 · R165:7 0:6
  • 01.09.26WFilip Jeff Planinsek#501Challenger Plovdiv 3 · R326:2 6:4
  • 31.08.26WAmit Vales#600Challenger Plovdiv 3 · Q26:7 6:4 6:2
  • 30.08.26WViktor KirovChallenger Plovdiv 3 · Q16:2 6:2
  • 22.06.26PValentin BaselChallenger Piracicaba · Q21:6 2:6
  • 21.06.26WVictor BragaChallenger Piracicaba · Q16:2 6:0
  • 16.06.26PSantiago Rodriguez Taverna#460Challenger Asuncion 2 · R321:6 1:6

Elo w ostatnim roku

Pavel LagutinIgnacio Parisca Romera

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

P. LagutinI. Parisca Romera
Kort twardy2–167%0–0
Kort ziemny10–471%7–558%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.