Challenger OlbiaChallenger 1751/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Kumstat – Butvilas 2:0: wynik i nasze typy

·

Jan KumstatATP #191Elo 1936twarda 1730
2:0koniec7:6(4) 7:6(5)
Edas ButvilasATP #199Elo 1725twarda 1723

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: ButvilasNietrafiony56%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Butvilas: 4 mecze z rzędu z wygranym 1. setem; Kumstat przegrał 1. seta w 7 z 20 ostatnich meczów, Butvilas wygrał 1. seta w 17 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Inne typy

  • Liczba gemów: powyżej 20.5Trafiony63%

    Skąd liczba: sam rynek 60% → z profilem zawodników 63%

    Ponad 20,5 gema w ostatnich meczach: Kumstat 13 z 20, Butvilas 13 z 20 (średnio 54% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 25.5Trafiony38%

Skąd liczba: sam rynek 36% → z profilem zawodników 38%

Ponad 25,5 gema w ostatnich meczach: Kumstat 7 z 20, Butvilas 10 z 20 (średnio 32% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Jan Kumstat41%
Edas Butvilas59%

Elo: J. Kumstat 51% · E. Butvilas 49%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 J. Kumstat24%
2:1 J. Kumstat17%
2:1 E. Butvilas21%
2:0 E. Butvilas38%

1. set

Jan Kumstat43%
Edas Butvilas57%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22,0 · 50%rynek (bez marży): 51%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,571%29%62%
20,563%37%54%
21,557%43%49%
22,550%50%42%
23,544%56%37%
24,540%60%35%
25,538%63%32%

Próba: 5815 meczów

Handicap gemów

Edas Butvilas −2,549%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break41%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:0
  • Suma gemów Ponad 22,0weszło · 26 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Jan KumstatEdas Butvilas
7Asy7
3Podwójne błędy2
56%1. serwis trafiony64%
81%Punkty po 1. serwisie72%
60%Punkty po 2. serwisie60%
1/4Wykorzystane break pointy1/4
11/12Utrzymane gemy serwisowe11/12
71%Punkty wygrane przy serwisie68%
32%Punkty wygrane przy returnie29%
87Wszystkie wygrane punkty81

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

J. KumstatTourE. Butvilas
Punkty wygrane przy serwisie67%62%64%
Punkty wygrane przy returnie39%38%39%
Utrzymane gemy serwisowe86%76%81%
Przełamania26%24%24%
Asy na gem serwisowy0,680,45
Podwójne błędy na gem0,240,17
Sety z tie-breakiem13%13%
Wygrane tie-breaki5/1012/23
Wygrane bez straty seta59%60%
Mecze w próbie3472

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Jan Kumstat

Edas Butvilas

Elo w ostatnim roku

Jan KumstatEdas Butvilas

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

J. KumstatE. Butvilas
Kort twardy3–350%28–1861%
Kort ziemny24–486%12–1250%
Trawa0–00–20%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.