Challenger RoanneChallenger 1251/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Kouame – Dedura 2:0: wynik i nasze typy

·

Moise KouameATP #201Elo 1621twarda 1609
2:0koniec6:1 6:4
Diego DeduraATP #190Elo 1730twarda 1602

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Tie-break w meczu: nieTrafiony71%

Skąd liczba: sam rynek 67% → z profilem zawodników 71%

Kouame: 6 meczów z rzędu bez tie-breaka

Inne typy

  • Liczba gemów: poniżej 22.5Trafiony58%

    Skąd liczba: sam rynek 55% → z profilem zawodników 58%

    Poniżej 22,5 gema w ostatnich meczach: Kouame 13 z 20, Dedura 14 z 20 (średnio 58% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: poniżej 20.5Trafiony45%

Skąd liczba: sam rynek 43% → z profilem zawodników 45%

Poniżej 20,5 gema w ostatnich meczach: Kouame 11 z 20, Dedura 13 z 20 (średnio 46% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Moise Kouame73%
Diego Dedura27%

Elo: M. Kouame 51% · D. Dedura 49%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Kouame51%
2:1 M. Kouame22%
2:1 D. Dedura12%
2:0 D. Dedura15%

1. set

Moise Kouame68%
Diego Dedura32%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie66%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21,5 · 53%rynek (bez marży): 51%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,4

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17,577%23%79%
18,569%31%71%
19,560%40%62%
20,553%47%54%
21,547%53%49%
22,540%60%42%
23,536%64%37%

Próba: 4080 meczów

Handicap gemów

Moise Kouame −3,555%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break28%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Poniżej 21,5weszło · 17 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Moise KouameDiego Dedura
2Asy0
2Podwójne błędy0
62%1. serwis trafiony66%
74%Punkty po 1. serwisie66%
39%Punkty po 2. serwisie33%
4/7Wykorzystane break pointy1/7
8/9Utrzymane gemy serwisowe4/8
61%Punkty wygrane przy serwisie55%
46%Punkty wygrane przy returnie39%
62Wszystkie wygrane punkty51

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. KouameTourD. Dedura
Punkty wygrane przy serwisie61%62%60%
Punkty wygrane przy returnie38%38%41%
Utrzymane gemy serwisowe76%76%74%
Przełamania24%24%30%
Asy na gem serwisowy0,420,10
Podwójne błędy na gem0,420,13
Sety z tie-breakiem11%13%
Wygrane tie-breaki3/911/18
Wygrane bez straty seta60%65%
Mecze w próbie3564

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Moise Kouame

Diego Dedura

Elo w ostatnim roku

Moise KouameDiego Dedura

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. KouameD. Dedura
Kort twardy13–1350%4–736%
Kort ziemny2–722%33–1865%
Trawa0–00–20%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.