ATP ShanghaiMasters 10001/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Khachanov – Mannarino 2:0: wynik i nasze typy

·

Karen KhachanovATP #27Elo 1996twarda 1963
2:0koniec6:2 6:4
Adrian MannarinoATP #83Elo 1842twarda 1820

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: KhachanovTrafiony70%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Khachanov wygrał 1. seta w 13 z 20 ostatnich meczów, Mannarino przegrał 1. seta w 11 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: KhachanovTrafiony75%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 75%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Khachanov wygrał 3 z 3 meczów bezpośrednich; Khachanov wygrał 7 z 10 ostatnich meczów

  • Liczba gemów: poniżej 23.5Trafiony57%

    Skąd liczba: sam rynek 61% → z profilem zawodników 57%

    Poniżej 23,5 gema w ostatnich meczach: Khachanov 14 z 20, Mannarino 15 z 20 (średnio 61% meczów)

Dla odważnych
Tie-break w meczu: takNietrafiony47%

Skąd liczba: sam rynek 39% → z profilem zawodników 47%

Tie-break w ostatnich meczach: Khachanov 12 z 20, Mannarino 7 z 20 (średnio 38% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Karen Khachanov76%
Adrian Mannarino24%

Elo: K. Khachanov 70% · A. Mannarino 30%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 K. Khachanov53%
2:1 K. Khachanov22%
2:1 A. Mannarino12%
2:0 A. Mannarino13%

1. set

Karen Khachanov70%
Adrian Mannarino30%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie66%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPonad 22,0 · 50%rynek (bez marży): 50%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,9

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,572%28%67%
20,564%36%59%
21,556%44%54%
22,550%50%45%
23,542%58%39%
24,538%62%38%
25,536%64%34%

Próba: 3615 meczów

Handicap gemów

Karen Khachanov −3,555%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break47%

średnia touru 38%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Ponad 22,0nie weszło · 18 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Karen KhachanovAdrian Mannarino
10Asy3
—Podwójne błędy—
69%1. serwis trafiony65%
85%Punkty po 1. serwisie69%
53%Punkty po 2. serwisie29%
4/4Wykorzystane break pointy1/1
8/9Utrzymane gemy serwisowe5/9
76%Punkty wygrane przy serwisie55%
45%Punkty wygrane przy returnie25%
59Wszystkie wygrane punkty39

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

K. KhachanovTourA. Mannarino
Punkty wygrane przy serwisie67%62%62%
Punkty wygrane przy returnie36%38%35%
Utrzymane gemy serwisowe85%76%75%
Przełamania21%24%19%
Asy na gem serwisowy0,560,38
Podwójne błędy na gem0,150,18
Sety z tie-breakiem21%18%
Wygrane tie-breaki10/3012/24
Wygrane bez straty seta46%48%
Mecze w próbie4955

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Karen Khachanov

Adrian Mannarino

Elo w ostatnim roku

Karen KhachanovAdrian Mannarino

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

K. KhachanovA. Mannarino
Kort twardy17–1553%15–2142%
Kort ziemny7–654%0–80%
Trawa2–250%6–555%

Mecze bezpośrednie

K. Khachanov 3 – 0 A. Mannarino

  • 14.01.25Wygrał: Karen Khachanov7:6 6:3 6:3
  • 16.01.17Wygrał: Karen Khachanov6:4 3:6 7:6 6:3
  • 28.09.16Wygrał: Karen Khachanov3:6 6:3 6:1

Droga w turnieju

Karen Khachanov

Adrian Mannarino