WTA OsakaWTA 2501/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Joint – Sonmez 1:2: wynik i nasze typy

·

Maya JointWTA #90Elo 1775twarda 1762
1:2koniec6:3 4:6 3:6
Zeynep SonmezWTA #63Elo 1809twarda 1774

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 19.5Trafiony61%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Ponad 19,5 gema w ostatnich meczach: Joint 14 z 20, Sonmez 12 z 20 (średnio 56% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 23.5Trafiony39%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Ponad 23,5 gema w ostatnich meczach: Joint 11 z 20, Sonmez 8 z 20 (średnio 34% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Maya Joint48%
Zeynep Sonmez52%

Elo: M. Joint 48% · Z. Sonmez 52%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Joint30%
2:1 M. Joint19%
2:1 Z. Sonmez19%
2:0 Z. Sonmez32%

1. set

Maya Joint49%
Zeynep Sonmez51%
Pełny dystans (3. set)
tak38%
nie62%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,0 · 52%rynek (bez marży): 51%

Linia 22,0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,5

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,569%31%64%
19,561%39%56%
20,554%46%49%
21,549%52%44%
22,543%57%38%
23,539%62%34%
24,536%64%32%

Próba: 2296 meczów

Handicap gemów

Zeynep Sonmez −0,550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break25%

średnia touru 22%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 1:2
  • Suma gemów Poniżej 22,0nie weszło · 28 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Maya JointZeynep Sonmez
5Asy2
3Podwójne błędy3
82%1. serwis trafiony79%
49%Punkty po 1. serwisie58%
50%Punkty po 2. serwisie27%
6/15Wykorzystane break pointy7/14
7/14Utrzymane gemy serwisowe8/14
49%Punkty wygrane przy serwisie52%
48%Punkty wygrane przy returnie51%
94Wszystkie wygrane punkty100

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. JointTourZ. Sonmez
Punkty wygrane przy serwisie54%56%56%
Punkty wygrane przy returnie44%44%46%
Utrzymane gemy serwisowe61%63%64%
Przełamania35%37%40%
Asy na gem serwisowy0,160,10
Podwójne błędy na gem0,330,25
Sety z tie-breakiem10%9%
Wygrane tie-breaki6/119/13
Wygrane bez straty seta43%59%
Mecze w próbie4659

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Maya Joint

Zeynep Sonmez

Elo w ostatnim roku

Maya JointZeynep Sonmez

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. JointZ. Sonmez
Kort twardy19–1753%19–1753%
Kort ziemny1–517%6–460%
Trawa1–325%9–469%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Maya Joint

Zeynep Sonmez

Pierwszy mecz w tym turnieju.