Przejdź do treści
Challenger CaliChallenger 75Półfinałziemnado 2 wygranych setów

Heide – Pucinelli de Almeida 0:2: wynik i nasze typy

·

Gustavo HeideATP #113Elo 1823ziemna 1847
0:2koniec3:6 5:7
Matheus Pucinelli de AlmeidaATP #196Elo 1781ziemna 1794

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Tie-break w meczu: nieTrafiony75%

Skąd liczba: sam rynek 70% → z profilem zawodników 75%

Bez tie-breaka w ostatnich meczach: Heide 19 z 20, Pucinelli de Almeida 16 z 20 (średnio 73% meczów); Heide: 13 meczów z rzędu bez tie-breaka

Inne typy

  • Zwycięzca 1. seta: HeideNietrafiony58%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Heide: 5 meczów z rzędu z wygranym 1. setem

  • Liczba gemów: powyżej 18.5Trafiony70%

    Skąd liczba: sam rynek 74% → z profilem zawodników 70%

    Ponad 18,5 gema w ostatnich meczach: Heide 14 z 20, Pucinelli de Almeida 16 z 20 (średnio 68% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 21.5Nietrafiony49%

Skąd liczba: sam rynek 52% → z profilem zawodników 49%

Pucinelli de Almeida: 4 mecze z rzędu ponad 21,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Gustavo Heide59%
Matheus Pucinelli de Almeida41%

Elo: G. Heide 58% · M. Pucinelli de Almeida 42%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 G. Heide38%
2:1 G. Heide22%
2:1 M. Pucinelli de Almeida17%
2:0 M. Pucinelli de Almeida23%

1. set

Gustavo Heide58%
Matheus Pucinelli de Almeida42%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22.5 · 57%rynek (bez marży): 52%

Linia 22.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,5

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18.570%30%68%
19.562%39%59%
20.555%45%52%
21.549%51%47%
22.543%57%40%
23.540%60%36%
24.537%63%34%

Próba: 4932 meczów

Handicap gemów

G. Heide −2.550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break25%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 0:2
  • Suma gemów Poniżej 22.5weszło · 21 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Gustavo HeideMatheus Pucinelli de Almeida
2Asy2
7Podwójne błędy4
49%1. serwis trafiony67%
68%Punkty po 1. serwisie74%
57%Punkty po 2. serwisie54%
0/6Wykorzystane break pointy2/8
8/10Utrzymane gemy serwisowe11/11
62%Punkty wygrane przy serwisie67%
33%Punkty wygrane przy returnie38%
71Wszystkie wygrane punkty83

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

G. HeideTourM. Pucinelli de Almeida
Punkty wygrane przy serwisie63%62%62%
Punkty wygrane przy returnie41%38%44%
Utrzymane gemy serwisowe79%76%76%
Przełamania30%24%34%
Asy na gem serwisowy0,380,20
Podwójne błędy na gem0,430,25
Sety z tie-breakiem8%11%
Wygrane tie-breaki9/135/14
Wygrane bez straty seta77%65%
Mecze w próbie7052

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Gustavo Heide

Matheus Pucinelli de Almeida

Elo w ostatnim roku

Gustavo HeideMatheus Pucinelli de Almeida

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

G. HeideM. Pucinelli de Almeida
Kort twardy1–517%3–443%
Kort ziemny45–1773%31–1469%
Trawa1–150%0–0

Mecze bezpośrednie

G. Heide 1 – 0 M. Pucinelli de Almeida

  • 29.09.23Wygrał: G. Heide6:4 6:2

Droga w turnieju

Gustavo Heide

Matheus Pucinelli de Almeida