Challenger LisbonChallenger 1251/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Hassan – Sanchez Izquierdo 2:1: wynik i nasze typy

·

Benjamin HassanATP #497Elo 1614ziemna 1633
2:1koniec6:3 1:6 6:3
Nikolas Sanchez IzquierdoATP #154Elo 1727ziemna 1729

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 18.5Trafiony70%

Skąd liczba: sam rynek 73% → z profilem zawodników 70%

Ponad 18,5 gema w ostatnich meczach: Hassan 15 z 20, Sanchez Izquierdo 16 z 20 (średnio 68% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: Sanchez IzquierdoNietrafiony69%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 69%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Sanchez Izquierdo wygrał 7 z 10 ostatnich meczów

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Benjamin Hassan31%
Nikolas Sanchez Izquierdo69%

Elo: B. Hassan 37% · N. Sanchez Izquierdo 64%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 B. Hassan17%
2:1 B. Hassan14%
2:1 N. Sanchez Izquierdo23%
2:0 N. Sanchez Izquierdo46%

1. set

Benjamin Hassan36%
Nikolas Sanchez Izquierdo64%
Pełny dystans (3. set)
tak37%
nie63%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21,5 · 51%rynek (bez marży): 51%

Linia 21,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,6

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,570%30%68%
19,562%38%59%
20,555%45%52%
21,549%51%46%
22,543%57%40%
23,539%62%36%
24,536%64%34%

Próba: 4048 meczów

Handicap gemów

Nikolas Sanchez Izquierdo −3,552%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break27%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Poniżej 21,5nie weszło · 25 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Benjamin HassanNikolas Sanchez Izquierdo
5Asy0
3Podwójne błędy3
62%1. serwis trafiony74%
69%Punkty po 1. serwisie60%
44%Punkty po 2. serwisie58%
4/10Wykorzystane break pointy4/8
9/13Utrzymane gemy serwisowe8/12
60%Punkty wygrane przy serwisie60%
40%Punkty wygrane przy returnie41%
79Wszystkie wygrane punkty77

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

B. HassanTourN. Sanchez Izquierdo
Punkty wygrane przy serwisie61%62%61%
Punkty wygrane przy returnie37%38%42%
Utrzymane gemy serwisowe75%76%75%
Przełamania22%24%32%
Asy na gem serwisowy0,410,19
Podwójne błędy na gem0,270,22
Sety z tie-breakiem13%16%
Wygrane tie-breaki11/158/24
Wygrane bez straty seta52%65%
Mecze w próbie5165

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Benjamin Hassan

Nikolas Sanchez Izquierdo

Elo w ostatnim roku

Benjamin HassanNikolas Sanchez Izquierdo

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

B. HassanN. Sanchez Izquierdo
Kort twardy4–1029%0–10%
Kort ziemny21–1657%37–2659%
Trawa0–00–10%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Benjamin Hassan

Nikolas Sanchez Izquierdo

Pierwszy mecz w tym turnieju.