Przejdź do treści
Challenger GuayaquilChallenger 751/16 finałuziemnado 2 wygranych setów

Hardt – La Serna 2:1: wynik i nasze typy

·

Nick HardtATP #307Elo 1599ziemna 1606
2:1koniec6:3 3:6 6:1
Juan Manuel La SernaATP #251Elo 1671ziemna 1678

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 19.5Trafiony57%

Skąd liczba: sam rynek 65% → z profilem zawodników 57%

Ponad 19,5 gema w ostatnich meczach: Hardt 16 z 20, La Serna 12 z 20 (średnio 59% meczów)

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 23.5Trafiony39%

Skąd liczba: sam rynek 41% → z profilem zawodników 39%

Ponad 23,5 gema w ostatnich meczach: Hardt 10 z 20, La Serna 10 z 20 (średnio 36% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Nick Hardt41%
Juan Manuel La Serna59%

Elo: N. Hardt 40% · J. La Serna 60%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 N. Hardt23%
2:1 N. Hardt17%
2:1 J. La Serna22%
2:0 J. La Serna38%

1. set

Nick Hardt42%
Juan Manuel La Serna58%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21.5 · 55%rynek (bez marży): 49%

Linia 21.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,0

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17.573%27%76%
18.565%35%68%
19.558%43%59%
20.552%48%52%
21.545%55%46%
22.541%59%40%
23.539%61%36%

Próba: 4935 meczów

Handicap gemów

J. La Serna −2.550%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break20%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt przegrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 2:1
  • Suma gemów Poniżej 21.5nie weszło · 25 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Nick HardtJuan Manuel La Serna
2Asy3
8Podwójne błędy8
58%1. serwis trafiony65%
66%Punkty po 1. serwisie47%
25%Punkty po 2. serwisie34%
9/16Wykorzystane break pointy7/14
6/13Utrzymane gemy serwisowe3/12
49%Punkty wygrane przy serwisie42%
58%Punkty wygrane przy returnie51%
95Wszystkie wygrane punkty83

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

N. HardtTourJ. La Serna
Punkty wygrane przy serwisie58%62%59%
Punkty wygrane przy returnie41%38%44%
Utrzymane gemy serwisowe69%76%71%
Przełamania31%24%35%
Asy na gem serwisowy0,160,18
Podwójne błędy na gem0,390,25
Sety z tie-breakiem10%8%
Wygrane tie-breaki5/76/13
Wygrane bez straty seta50%48%
Mecze w próbie3065

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Nick Hardt

Juan Manuel La Serna

Elo w ostatnim roku

Nick HardtJuan Manuel La Serna

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

N. HardtJ. La Serna
Kort twardy0–20%2–167%
Kort ziemny16–1257%40–2265%

Mecze bezpośrednie

N. Hardt 0 – 1 J. La Serna

  • 26.06.26Wygrał: J. La Serna2:6 0:3