Przejdź do treści
Challenger NingboChallenger 751/16 finałutwardado 2 wygranych setów

Fomin – Broady 1:2: wynik i nasze typy

·

Sergey FominATP #291Elo 1483twarda 1484
1:2koniec7:5 6:7(4) 2:6
Liam BroadyATP #231Elo 1633twarda 1618

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: powyżej 19.5Trafiony62%

Skąd liczba: sam rynek 64% → z profilem zawodników 62%

Broady: 14 meczów z rzędu ponad 19,5 gema; Ponad 19,5 gema w ostatnich meczach: Fomin 12 z 20, Broady 17 z 20 (średnio 62% meczów)

Inne typy

  • Zwycięzca meczu: BroadyTrafiony73%

    Skąd liczba: szansa z rynku (bukmacherzy 73%), wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Fomin przegrał 8 z 10 ostatnich meczów

Dla odważnych
Zwycięzca 1. seta: FominTrafiony33%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Fomin wygrał 1. seta w 9 z 20 ostatnich meczów, Broady przegrał 1. seta w 15 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Sergey Fomin27%
Liam Broady73%

Elo: S. Fomin 32% · L. Broady 68%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 S. Fomin16%
2:1 S. Fomin12%
2:1 L. Broady22%
2:0 L. Broady50%

1. set

Sergey Fomin33%
Liam Broady67%
Pełny dystans (3. set)
tak34%
nie66%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21.5 · 51%rynek (bez marży): 51%

Linia 21.5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 22,7

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18.571%29%71%
19.562%38%62%
20.555%45%54%
21.549%51%49%
22.542%58%42%
23.537%63%37%
24.535%65%35%

Próba: 4286 meczów

Handicap gemów

L. Broady −3.554%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break31%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachbyło 1:2
  • Suma gemów Poniżej 21.5nie weszło · 33 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Sergey FominLiam Broady
2Asy5
4Podwójne błędy7
61%1. serwis trafiony64%
63%Punkty po 1. serwisie74%
51%Punkty po 2. serwisie47%
3/7Wykorzystane break pointy4/11
12/16Utrzymane gemy serwisowe13/16
58%Punkty wygrane przy serwisie64%
36%Punkty wygrane przy returnie42%
102Wszystkie wygrane punkty114

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

S. FominTourL. Broady
Punkty wygrane przy serwisie60%62%63%
Punkty wygrane przy returnie38%38%40%
Utrzymane gemy serwisowe72%76%78%
Przełamania25%24%28%
Asy na gem serwisowy0,440,28
Podwójne błędy na gem0,320,21
Sety z tie-breakiem14%14%
Wygrane tie-breaki7/148/17
Wygrane bez straty seta52%63%
Mecze w próbie4353

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Sergey Fomin

Liam Broady

Elo w ostatnim roku

Sergey FominLiam Broady

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

S. FominL. Broady
Kort twardy13–1546%23–1659%
Kort ziemny8–753%5–550%
Trawa0–02–340%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.