ATP Brussels2501/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Fearnley – Gaston 2:0: wynik i nasze typy

·

Jacob FearnleyATP #87Elo 1935twarda 1888
2:0koniec6:3 6:0
Hugo GastonATP #93Elo 1830twarda 1811

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Liczba gemów: poniżej 24.5Trafiony59%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Fearnley: 6 meczów z rzędu poniżej 24,5 gema

Inne typy

  • Liczba setów: poniżej 2.5Trafiony61%

    Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

    Fearnley: 6 meczów z rzędu bez decydującego seta

  • Tie-break w meczu: nieTrafiony63%

    Skąd liczba: sam rynek 60% → z profilem zawodników 63%

    Bez tie-breaka w ostatnich meczach: Fearnley 13 z 20, Gaston 16 z 20 (średnio 61% meczów)

Dla odważnych
Wynik w setach: Fearnley 2:0Trafiony38%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Fearnley wygrał 2:0 w 12 z 20 ostatnich meczów, Gaston przegrał 0:2 w 5 z 20 ostatnich meczów (średnio 32% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Jacob Fearnley61%
Hugo Gaston39%

Elo: J. Fearnley 61% · H. Gaston 39%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 J. Fearnley38%
2:1 J. Fearnley22%
2:1 H. Gaston18%
2:0 H. Gaston23%

1. set

Jacob Fearnley57%
Hugo Gaston43%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,5 · 52%rynek (bez marży): 52%

Linia 22,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,6

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
19,569%31%68%
20,562%38%60%
21,556%44%54%
22,548%52%46%
23,543%57%40%
24,541%59%38%
25,537%63%35%

Próba: 5845 meczów

Handicap gemów

Jacob Fearnley −2,549%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break37%

średnia touru 39%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Poniżej 22,5weszło · 15 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Jacob FearnleyHugo Gaston
2Asy0
1Podwójne błędy1
64%1. serwis trafiony59%
76%Punkty po 1. serwisie52%
63%Punkty po 2. serwisie44%
4/9Wykorzystane break pointy0/3
8/8Utrzymane gemy serwisowe3/7
71%Punkty wygrane przy serwisie48%
52%Punkty wygrane przy returnie29%
66Wszystkie wygrane punkty42

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

J. FearnleyTourH. Gaston
Punkty wygrane przy serwisie62%62%61%
Punkty wygrane przy returnie40%38%40%
Utrzymane gemy serwisowe76%76%74%
Przełamania28%24%28%
Asy na gem serwisowy0,400,25
Podwójne błędy na gem0,460,19
Sety z tie-breakiem21%12%
Wygrane tie-breaki14/3311/19
Wygrane bez straty seta60%56%
Mecze w próbie6368

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Jacob Fearnley

Hugo Gaston

Elo w ostatnim roku

Jacob FearnleyHugo Gaston

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

J. FearnleyH. Gaston
Kort twardy22–2151%24–1562%
Kort ziemny2–340%12–1250%
Trawa11–473%3–260%

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.