Przejdź do treści
Challenger Sioux FallsChallenger 1251/16 finałutwarda, halado 2 wygranych setów

Draxl – Berkieta 2:0: wynik i nasze typy

·

Liam DraxlATP #194Elo 1815twarda 1798
2:0koniec7:6(8) 7:6(1)
Tomasz BerkietaATP #647Elo 1590twarda 1606

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Wynik w setach: Draxl 2:0Trafiony61%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Draxl wygrał 2:0 w 8 z 20 ostatnich meczów, Berkieta przegrał 0:2 w 9 z 20 ostatnich meczów (średnio 33% meczów)

Inne typy

  • Liczba gemów: powyżej 19.5Trafiony56%

    Skąd liczba: sam rynek 58% → z profilem zawodników 56%

    Berkieta: 6 meczów z rzędu ponad 19,5 gema

Dla odważnych
Liczba gemów: powyżej 21.5Trafiony41%

Skąd liczba: sam rynek 43% → z profilem zawodników 41%

Draxl: 3 mecze z rzędu ponad 21,5 gema

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Liam Draxl81%
Tomasz Berkieta19%

Elo: L. Draxl 75% · T. Berkieta 25%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 L. Draxl60%
2:1 L. Draxl21%
2:1 T. Berkieta9%
2:0 T. Berkieta10%

1. set

Liam Draxl75%
Tomasz Berkieta25%
Pełny dystans (3. set)
tak30%
nie70%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 21.0 · 53%rynek (bez marży): 52%

Linia 21.0 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 21,8

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
17.574%26%79%
18.565%35%71%
19.556%44%62%
20.547%53%54%
21.541%59%49%
22.535%65%42%
23.531%69%37%

Próba: 2746 meczów

Handicap gemów

L. Draxl −4.553%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break25%

średnia touru 32%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Poniżej 21.0nie weszło · 26 gemów
  • Handicap gemówniepokryty
  • Tie-breakbył tie-break

Statystyki meczu

Liam DraxlTomasz Berkieta
6Asy8
3Podwójne błędy10
62%1. serwis trafiony56%
76%Punkty po 1. serwisie68%
44%Punkty po 2. serwisie43%
3/9Wykorzystane break pointy3/5
9/12Utrzymane gemy serwisowe9/12
64%Punkty wygrane przy serwisie57%
43%Punkty wygrane przy returnie36%
100Wszystkie wygrane punkty89

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

L. DraxlTourT. Berkieta
Punkty wygrane przy serwisie62%62%62%
Punkty wygrane przy returnie40%38%40%
Utrzymane gemy serwisowe74%76%78%
Przełamania28%24%26%
Asy na gem serwisowy0,410,49
Podwójne błędy na gem0,240,42
Sety z tie-breakiem17%11%
Wygrane tie-breaki12/261/5
Wygrane bez straty seta47%80%
Mecze w próbie6221

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Liam Draxl

Tomasz Berkieta

  • 26.10.26WSpencer Johnson#436Challenger Sioux Falls · Q23:6 7:5 6:2
  • 25.10.26WErik Arutiunian#573Challenger Sioux Falls · Q16:2 7:5
  • 05.08.26PMichele Ribecai#265Challenger Grodzisk Mazowiecki · R165:7 4:6
  • 03.08.26WFacundo Mena#193Challenger Grodzisk Mazowiecki · R326:3 7:6
  • 27.07.26PNorbert Gombos#370Challenger Liberec · Q26:7 1:6
  • 26.07.26WDominik KellovskyChallenger Liberec · Q16:4 6:4
  • 24.06.26PTommaso Compagnucci#371Challenger Plovdiv · R163:6 3:6
  • 23.06.26WGeoffrey Blancaneaux#448Challenger Plovdiv · R326:2 6:1
  • 22.06.26WAleksandar TolevChallenger Plovdiv · Q26:1 6:2
  • 21.06.26WEdison AmbarzumjanChallenger Plovdiv · Q16:4 6:1

Elo w ostatnim roku

Liam DraxlTomasz Berkieta

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

L. DraxlT. Berkieta
Kort twardy29–1960%4–357%
Kort ziemny7–654%6–843%
Trawa0–10%0–0

Mecze bezpośrednie

Nie grali jeszcze ze sobą.

Droga w turnieju

Liam Draxl

Pierwszy mecz w tym turnieju.

Tomasz Berkieta