Challenger BragaChallenger 75Półfinałziemnado 2 wygranych setów

Dodig – Neumayer 2:0: wynik i nasze typy

·

Matej DodigATP #174Elo 1852ziemna 1851
2:0koniec6:3 6:1
Lukas NeumayerATP #180Elo 1807ziemna 1812

Nasze typy

Typy i szanse z chwili publikacji: . Opublikowanego typu nie zmieniamy.

Nasz typ
Zwycięzca 1. seta: DodigTrafiony56%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Dodig wygrał 1. seta w 14 z 20 ostatnich meczów, Neumayer przegrał 1. seta w 12 z 20 ostatnich meczów (średnio 50% meczów)

Dla odważnych
Wynik w setach: Dodig 2:0Trafiony37%

Skąd liczba: szansa z rynku, wybór i uzasadnienie z naszych danych

Dodig wygrał 2:0 w 10 z 20 ostatnich meczów, Neumayer przegrał 0:2 w 8 z 20 ostatnich meczów (średnio 33% meczów)

Szanse w meczu

Szansa na zwycięzcę z rynku (bez marży). Reszta rynków to rozkłady z historii meczów o podobnym układzie sił. Szanse i profile pokazujemy tak, jak wyglądały przed meczem.

Zwycięzca

Matej Dodig57%
Lukas Neumayer43%

Elo: M. Dodig 56% · L. Neumayer 44%

z rynku (bez marży)

Wynik w setach

2:0 M. Dodig37%
2:1 M. Dodig21%
2:1 L. Neumayer18%
2:0 L. Neumayer24%

1. set

Matej Dodig56%
Lukas Neumayer44%
Pełny dystans (3. set)
tak39%
nie61%

Suma gemów

Linia z oferty bukmacheraPoniżej 22,5 · 54%rynek (bez marży): 52%

Linia 22,5 z oferty bukmachera przed meczem: nasza szansa na tej linii, a obok szansa rynku (z kursów, bez marży).

Oczekiwana suma: 23,2

Rozkład sumy gemów
LiniaPowyżejPoniżejTour powyżej
18,575%25%68%
19,567%33%59%
20,559%41%52%
21,553%47%47%
22,546%54%40%
23,542%58%36%
24,540%61%34%

Próba: 4781 meczów

Handicap gemów

Matej Dodig −2,548%

Tie-break w meczu

Będzie tie-break32%

średnia touru 27%

Jak wypadły przewidywania

  • Faworytfaworyt wygrał
  • Najbardziej prawdopodobny wynik w setachtrafione 2:0
  • Suma gemów Poniżej 22,5weszło · 16 gemów
  • Handicap gemówpokryty
  • Tie-breakbez tie-breaka

Statystyki meczu

Matej DodigLukas Neumayer
5Asy1
1Podwójne błędy2
67%1. serwis trafiony58%
81%Punkty po 1. serwisie52%
60%Punkty po 2. serwisie43%
4/9Wykorzystane break pointy0/0
8/8Utrzymane gemy serwisowe4/8
74%Punkty wygrane przy serwisie48%
52%Punkty wygrane przy returnie26%
60Wszystkie wygrane punkty36

Profil serwisowy (12 mies.)

Mecze ze statystykami z ostatnich 12 miesięcy, przy małej próbie ściągnięte do średniej touru.

M. DodigTourL. Neumayer
Punkty wygrane przy serwisie65%62%62%
Punkty wygrane przy returnie37%38%41%
Utrzymane gemy serwisowe82%76%78%
Przełamania22%24%31%
Asy na gem serwisowy0,550,26
Podwójne błędy na gem0,180,19
Sety z tie-breakiem18%14%
Wygrane tie-breaki16/289/21
Wygrane bez straty seta52%66%
Mecze w próbie6866

Forma

10 ostatnich meczów we wszystkich turniejach, najnowszy na górze.

Matej Dodig

Lukas Neumayer

Elo w ostatnim roku

Matej DodigLukas Neumayer

Bilans na nawierzchniach (12 mies.)

Wygrane–porażki w ostatnich 12 miesiącach.

M. DodigL. Neumayer
Kort twardy15–1256%7–847%
Kort ziemny28–1172%34–1668%
Trawa1–150%0–10%

Mecze bezpośrednie

M. Dodig 1 – 0 L. Neumayer

  • 11.07.25Wygrał: Matej Dodig7:6 6:2

Droga w turnieju

Matej Dodig

Lukas Neumayer